2:2
0:3
- : -

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 5:7
8. David Lukáš, 19. Martin Šimek, 20. Martin Poláček, 22. Martin Šimek, 36. Martin Šimek - 16. David Kolář, 18. Vojtěch Wojnar, 27. Jan Waldhauser, 32. Jiří Krůšek, 43. Michael Kočandrle, 56. Jan Waldhauser, 57. David Chochlovský; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Šimon Zídek ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:3;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Vyrovnaný zápas, ve kterém chytali výborně oba brankáři. Bohužel góly padaly z laciných chyb, soupeř byl důraznější v osobních soubojích. Do play off budeme muset zlepšit založení útoku a hlavně zklidnit koncovku. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér):
I když jsme měli druhé místo v tabulce jisté, jsme rádi za výhru. Bylo to vyrovnané utkání, kde rozhodla produktivita ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play off.
56:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #65 Matěj Vavroušek (5:7).
55:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:6).
55:57
Crossová přihrávka prošla přes střed benešovské obrany a Panteři vedou.
53:58
Poláček vymazlená přihrávka na Šimka, ale panterský brankář chytá taky velmi dobře.
53:07
Kdybych měl klobouk, tak bych ho smekl. Zídek je dnes jako Dominátor ve čtvrtfinále ZOH v Naganu.
52:05
Vorel skvělý únik, cross na Tůmu, ale ten netrefil branku.
51:50
Hra je teď nahoru-dolů!
50:50
Martin Šimek zkoušel únik po lajně. Jeho střelu panterský brankář chytil.
49:15
Zápas se blíží do poslední desetiminutovky a stále není rozhodnuto.
47:35
Láďa Vorel utekl v oslabení, udělal stahovačku, která vyšla, ale střelu backhandem panterský brankář chytil.
46:40
Polinator drží míček daleko od domácí branky a svými kouzly si vysloužil standartku.
46:28
V přesilovce měl nadějnou šanci Panter, ale neproměnil.
46:04
Albert Půlpán skvělý blok!
45:48
Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
45:10
Marek Garreis nevyužil krásnou přihrávku od Tůmy. Škoda.
43:20
David Lukáš dobrý cross na Martina Šimka, ale brankář chytil.
42:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (5:5).
42:22
Tůma velká míchačka, ale M. Garreis mu chytil gól.
42:02
Domácí tým hraje v plném počtu. David Lukáš odvedl teď dobrou práci.
38:46
Láďa Vorel výborný obranný zákrok a míchačka v rohu.
37:28
Dnes to vypadá, že Šimon Zídek bude nejlepším hráčem utkání. Další výtečný zákrok.
35:28
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (5:4).
35:28
Martin Šimek dává po přihrávce Poláčka další gól. Je to hattrick!
35:12
Tůma s novým fresh cutem vystřelil, ale brankář Panterů byl připraven.
34:12
Honza Pavlíček netrefil míček v obrovské šanci!
33:00
Vorel odebral čistě míček a zakládá akci. Garreisovi bohužel klička nevyšla.
31:38
Panteři dávají gól. Škoda, že je to opět po celkem laciné ztrátě našeho obránce.
31:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek bez asistence (4:4).
30:03
Zídek má fantastické reflexy.
29:39
Martin Šimek si žádá od fanoušků cheeseburger. Uvidíme, možná po spielu?
28:14
Panteři teď drží více míček, ale skore se nemění.
27:10
Zídek dobrý zákrok!
26:00
24:31
Honza Pavlíček zachránil situaci dobrým blokem střely.
21:07
20:46
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
Báře Neradové, Adéle Tesáčkové a Kamče Rohlíkové to dnes velmi sluší, jsme rádi, že máme takhle atraktivní pořadatelskou službu!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:18
20:00
19:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #26 David Lukáš (3:2).
19:10
Výšlap na Sněžku s Vevuše se vyplatil a Poláček otáčí skóre zápasu!
18:35
18:35
Máťa Šimků nachytal brankáře Panterů a zpoza branky vyrovnává!
17:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #81 Michael Kočandrle (1:2).
17:13
Benešov dal gól, ale neplatil. Panter z brejku okamžite potrestal chybu benešovské obrany a skóre je 1:2.
16:40
Panter nedal tutovou šanci!
15:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #81 Michael Kočandrle (1:1).
15:22
Přesilovku Panteři nevyužili, ale po chybě obrany Benešova je stav 1:1.
14:30
Zídek zatím chytá jak v dobách Patrick Roye.
13:16
Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:10
Krásný brejk Benešova! Bohužel Tůma nedal.
12:50
Tam se jich vejde...Střela Pantera šla vysoko nad branku.
12:10
Tečka na helmu Zídka.
10:50
Vorel výborně odblokoval protihráče a získává míček.
09:40
Spolupráce GG málem vyšla.
08:40
Hra je zatím velice vyrovnaná bez zbytečných chyb.
07:50
Zídek zákrok ala Dominator!
07:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #28 Martin Poláček (1:0).
06:00
Vyloučen hráč #81 Michael Kočandrle družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
06:00
Pavlíček V vybojoval přesilovku
05:00
K. Garreisovi obhazovačka nevyšla :(
03:00
Na hřišti vítáme zpět našeho Albíka Půlpána po delší pauze!
02:24
Zídek první zákrok!
01:00
Jdeme na to!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Petr Kölbl, David Kolář, Jiří Krůšek, Petr Škoda, Marco Lombino
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Albert Půlpán, Petr Tůma, Ladislav Vorel, Kryštof Garreis, Marek Garreis