1:2
4:3
- : -

ACEMA Sparta Praha BLUE - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:5pn
5. Kosťantyn Šlosar, 14. Adam Roháč, 18. Jan Krejča, 21. Daniel Večl, 24. Adam Roháč, N Daniel Večl - 4. Matěj Boček, 7. Jan Michalec, 20. Jan Bekešský, 23. Ondřej Krouský, 24. Petr Špaček; rozhodčí: Adam Lubina - Jakub Flek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Švehlík ?, Sebastian Jošt ? - Jakub Duban ?; po třetinách: 1:2, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #80 Daniel Večl a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #10 Daniel Bruntz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #78 Adam Roháč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #77 Jan Michalec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #17 Ondřej Vopička a vstřelil gól.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
23:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #3 Matěj Miclík (5:5).
23:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #68 Lukáš Mitera (5:4).
22:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #56 Ondřej Krouský, asistoval #71 Jiří Miler (4:4).
22:15
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
20:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #56 Jan Krejča (4:3).
19:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #4 Jan Bekešský, asistoval #71 Jiří Miler (3:3).
19:05
Vyloučen hráč #80 Daniel Večl družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hrubost.
17:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #87 Jan Urych (3:2).
17:15
Vyloučen hráč #86 Filip Kočí družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
13:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #80 Daniel Večl (2:2).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #13 Sebastian Jošt družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
13:00
13:00
06:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #10 Daniel Bruntz (1:2).
04:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #87 Jan Urych (1:1).
03:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #57 Matěj Boček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Lubina a Jakub Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jakub Duban; hráči v poli: Petr Špaček, Jan Michalec, Filip Kočí, Matěj Boček, Adam Staněk