3:2
- : -
FBC Hranice

1.MVIL Ostrava - FBC Hranice 4:5
35. Radim Valigůra, 43. Jan Lacina, 44. Jan Adamík, 47. Jiří Šebesta - 25. Tomáš Václavík, 33. Tomáš Václavík, 35. Ondřej Dobeš, 51. Jaroslav Orel, 56. Jan Kolajta; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2 + Matěj Sokol OS:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19 - Jakub Kosar 12; po třetinách: 0:0, 1:3, 3:2;
Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér):
Už od rozcvičky to vypadalo, že jsme si přišli jen tak pinknout a mysleli jsme si, že to půjde samo. Dvě třetiny jsme nepředvedli nic. Soupeř nám tam doplácal tři branky a my museli dotahovat. Třetí třetinu jsme začli od znova a vypadalo to mnohem lépe, skóre jsme otočili. Bohužel, se trápíme v zakončení a soupeř tečovanou střelou rozhodl. No nic v sobotu se těšme na Opavu.
Komentář hostů Hloch Marek (Trenér):
První polovina od nás nervozní, zbytečné ztráty v útočném pásku, nicméně jsme vedli myslim si zaslouženě o tři branky. Poté jsme soupeře nechali zbytečně vyrovnat, ale nepoložili jsme se a na konci jsme chtěli více než soupeř. Díky soupeřům za fér hru.
59:00
Domací hrajou v šesti lidech ale jejih nepřesné přihravky je stojí čás na střelení gólu.
58:28
Timeout 1.MVIL Ostrava
57:56
Kořínek odbíha na střídačku a domácí to budou zkoušet v šesti lidech na hřišti.
55:47
Nejprve Mikel neproměnil svůj samostatný nájezd proti Kořinkovi, ale potom po krátké chvílí posíla Jan Kolajta svůj tým opět do vedení.
55:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #93 Jaroslav Král (4:5).
55:40
Kořínek drží svůj tým od dalšího inkasovaného gólu.
53:10
Patrik Němec si myslel, že vstřelil gól. Taky to tak vypadalo, ale míček do branky nespadnul a tak se hraje dál.
51:42
Další střelecký pokus Mikela, ale trefil jenom Kotzura.
50:27
Vyloučen hráč #55 Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
50:27
Vyloučen hráč #55 Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava - osobní trest.
50:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #70 Jaroslav Orel, asistoval #33 Jan Kolajta (4:4).
50:09
Svačinka vyslal další svoji střelu, ale nebyl úspěšný.
49:30
Němec dávál přihrávku na volného Šebestu, ten ale střílí mimo.
48:35
Hranice se nevzdávají a snaží se být více střelecky aktvní než Mvil. Ale Mikel netrefil optimalně balonek, jeho střela šla úplně mimo domácího brankáře.
46:24
Tesárek našel Šebestu na středu, který propálil brankaře. Mvil se v přesilové hře ujímá vedení v zápase.
46:23
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #10 Adam Tesárek (4:3).
45:52
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
45:52
Dobeš si půjde odpočinout na trestnou lavici
43:30
Tesárek předložil ukázkovou příhravku na volného Adamíka, který měl už jednoduchou úlohu, vstřelit gól a to se taky povedlo.
43:19
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jan Adamík, asistoval #10 Adam Tesárek (3:3).
42:58
Lacina snižuje náskok Hranic na rozdíl jednoho gólu.
42:46
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina bez asistence (2:3).
42:30
Štirba svojim střeleckým pokusem ohrozil brankáře Hranic, ale ten byl připravený
41:30
Svačinky čekal na Krčmáře až si přiběhne pro bálonek aby mohl v pohodě střídat.
39:55
Nevim jestli Kotzur střílel nebo nahrával ale jeho myšlenka byla nepřesná.
39:21
Standartní situace Mvilu nic nepřineslo.
38:52
Mikel střelou z první ze vzduchu, trenuje boční síť branky
36:56
Hra se začina na obou stranách přiostřovat.
35:13
Lacina vystřelil ale jeho střelu blokuje obrana hostů.
34:57
Valigůra snižuje, stav utkání na 1:3
34:27
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #16 Filip Krčmář (1:3).
34:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #70 Jaroslav Orel (0:3).
33:23
2.třetina zatím v jasné režii Hranic, přičemž domácí mají šance,ale zatím jim chybí štěstí střelit kontaktní gól.
32:10
Václavík svým dalším střeleckým pokusem opět překonává Kořínka
32:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #70 Jaroslav Orel (0:2).
28:57
Štirba zblokoval střelu Grygara
27:37
Svačinka se snaží být střelecky aktivní aby protrhnul svojí gólovou smůlu, ale zatím mu pořád není přáno.
26:30
Adamík bojovoval o balonék s golmanem Hranic, z tohotu duelu vyšel vítězně brankář
25:45
Šebestova střela z půlky hřiště, kterou vyslal ze svoji hokejky šla vysoko nad branku Hranic
24:53
Hranice otvírají gólový účet tohoto zápasu.
24:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (0:1).
23:50
Svačinky si křičel o křížovou přihrávku jenomže ta k němu nedošla
23:05
Opakuje se nám zase situace z 1.třetiny hráčí napadají jak mužou. Hraje se zase od první chvíle ve vysokém tempu.
22:10
Valigůra ve velké šanci ale gól nedáva.
20:50
Kolajta proklouzl kolem obráncu, ale jeho střela šla těsně vedla branky.
19:00
Šebesta byl zdvojen u mantinelu, ale zkušeně proklouzl.
18:20
Kolajta posílal přihravku na Mikela, kterému se odkrývala volná půlka Kořínkové branky ale svojí střelu posíla vedle branky.
16:40
Nyní se hra více uklidnila, hráči tolik nenapadají a čekají jenom na svoji vlastní obranné polovině.
15:50
Tesárek se snažil najít Adamíka, jenomže přihravka byla velmi nepřesná.
14:15
Hranice nevyuživají přesilové hry, která jim byla nabídnuta a domácí jsou v plném počtu.
13:31
Hranice se snaží kombinovat, ale o bálonek přicházejí a Mvil jde do protiútoku.
12:22
Vyloučen hráč #7 David Štirba družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:22
David Štirba nedovoleným zákrokem odzbrojil hráče a půjde si na chvílí odpočinout.
11:38
Hranice šly do útoku, ale útočník Hranic se nechal zavřít a o bálonek přišel
11:10
Svačinka posílal přihrávku po mantinelu, která našla Lacinu u mantinelu jenže o bálonek přišel.
09:32
Kotzurova nepřesná střela myjí branku
08:06
Adamík vystřelil jenom do bloku obráncu.
07:50
Kolajta křížem nachazí Mikela, ale Kořínek chytá jeho střelu
06:57
Lacina skvělé zablokoval střelu Hranic
06:20
Šebesta takovou žabkou zkoušel překvapit golmana Hranic, ale ten byl pozorný.
04:47
Domácí napadají rozehrávku Hranic aby měli problémy rozehrat a daří se jim to.
03:58
První střela Lukaše Svačinky, jenže trefuje tyč
02:43
Kolajta posílal přihravku na Mikela, který ještě dával kříž na spoluhrače jenže bálonek byl rychlejší jak on
01:34
Mvil vysokým napadáním získává balonek, střela kterou vystřelil Radim Valigůra šla nad.
00:30
Svačinka se snažil crossem najit Patrika Němce ale přihrávku zachytila obrana Hranic
00:01
Úvodní buly pro Hranice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jaroslav Král, René Mikel, Jan Kolajta, Jiří Vraj, Jaromír Šenkeřík
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Patrik Němec, Adam Tesárek, Jan Adamík, Jakub Mechel