1:2
2:0
- : -

FBC MSEM Přerov - Asper Šumperk 6:4
3. Petr Kavka, 4. Martin Kubalík, 5. Noel Gavaller, 36. Lukáš Raška, 47. Michal Bělaška, 60. Jindřich Kamler - 19. Jan Mannl, 20. Matyáš Zapletal, 22. Daniel Venouš, 26. Michal Šíma; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1 + Matěj Ševčík 5:7 + Ondřej Kováč OS; využití: 2:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Matěj Faltus 22 - Antonín Byvan -3, Martin Malínek 19; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:0;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Strašně jsme dnes chtěli. Super publikum nás hnalo od startu za dobrým výsledkem. Střelba ze střední vzdálenosti a chození do brány nám přineslo brzké vedení. Asper je ale velký tým, zbraně nesložil a pro nás až nevěřícně otočil skóre na svou stranu. Troufám si říct, že ve třetí třetině rozhodlo kromě našeho srdce i fyzická příprava od Filipa Braunera. Třetí třetinu jsme dle mého byli lepší na nohách. Je to tam!
Komentář hostů Matěj Petr (Vedoucí):
Co k tomu dnes říci. Přijeli jsme si pro vítězství a pro jistotu play-up. Po děsivém úvodu jsme se vzedmuli k výbornému výkonu a zápas jsme po zásluze otočili. Domácí ale nesložili zbraně a zápas se tak musel líbit všem. Atmosféra zde byla parádní a postupně gradovala. Bohužel rozhodla 47. minuta. Od té doby to byla bramboračka, která neměla s florbalem nic společného. Musíme se poučit a hodit dnešní nezdar za hlavu. Domácím gratuluji k vítězstvím a děkuji fanouškům obou táborů za super atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:15
Brankař brání nadějnou střelu ze strany Šumperka.
59:01
Vlastní branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler (6:4).
58:40
Šumperk uvědomující si, že mu dochází čas, přechází do těžkého útoku, kterému zatím Přerov odolává.
57:10
Probíhají poslední minuty utkání, můžeme vidět, že hráči obou týmů do toho dávají vše, čehož si fanoušci všímají a fandí jako o život.
55:30
Oba týmy se střídají v útoku, běží jako o závod. Došlo k pár nadějným střelám, ty však byly zablokovány brankaři anebo bloky.
54:00
Hosté se drží v útoku.
52:28
Tempo hry je velmi rychlé, fanoušci fandí jak můžou, útočí oba týmy. Nádherná podívaná.
50:06
Po dalším vyloučení hráče hostů se Přerov opět vyskytuje ve výhodě.
49:56
Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
49:16
I po gólu ze strany Přerova se hraje stále 4 na 4, v útoku jsou pro tentokrát hosté.
48:52
Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:57
Atmosféra se opět vyostřuje a množství vyloučení se zvyšuje.
47:42
Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 5 minut za hrubost.
47:25
Přerov nyní hraje v kruté přesile proti třem hráčům.
46:51
Vyloučen hráč #87 Michal Vařeka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
46:51
Vícero vyloučeními se vyostřuje atmosféra na hřišti mezi oba týmy a rozhodčími.
46:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška bez asistence (5:4).
46:22
Vyloučen hráč #71 Ondřej Kováč družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
46:22
Vyloučen hráč #71 Ondřej Kováč družstva Asper Šumperk - osobní trest.
45:00
S bubnováním fanoušků se začíná hra zrychlovat.
43:20
Tribuna burácí.
42:00
Fanoušci Šumperka se opět přitvrdili s fanděním, to ovšem nestačí k rozhodné akci.
41:00
Poslední třetina začíná pomaleji, útočí oba týmy.
39:30
Přerovský gólman zabraňuje skvělé střele hostů.
39:20
Máme tady poslední minutu druhé třetiny, oba týmy sprintují jako o závod z jedné strany na druhou.
37:51
Třetí přesilovka pro domácí, brána Šumperka se ocitá pod palbou.
36:44
Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
35:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #18 Petr Kavka (4:4).
35:20
Raška střílí pumelici do horního rohu brány šumperka, stav utkání je opět vyrovnaný.
34:30
Šumperk se dostává do útočné pozice a fanoušci se navzájem přesvědčují, který tým je lepší.
32:30
Útočné kombinace domácích jsou odráženy šumperskou obrannou linií.
30:50
Diváci tvoří skvělou atmosféru, které je toto utkání hodno.
28:38
Přerov se pokouší rychými útoky získat gól, šumperská obrana však pomocí bloků a svého brankaře odolává.
27:00
Oba týmy se snaží střelit branku, tempo hry stále zůstává vražedné.
25:38
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:4).
25:38
Přerov obrannými bloky odrazuje útoky hostů, ovšem zaspal jeden z nich, který byl potrestán čtvrtým gólem, kterým se hosté dostávají do vedení.
24:05
Přerovský hráč Klimecký ve svém solo útoku trefuje brankáře do helmy.
22:30
Přerovské publikum kopíruje taktiku šumperského a vášnivě podporuje svůj tým. Tato taktika však zatím nepřináší ovoce.
21:44
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #7 Jan Mannl (3:3).
21:44
Motivace šumperských fanoušků vede k vyrovnání skóre zápasu na 3-3.
21:00
Šumperk se po získání buly drží v útoku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:8
20:00
19:43
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #24 Matyáš Zapletal, asistoval #71 Ondřej Kováč (3:2).
19:43
Těsně před koncem první třetiny se daří hostům dobře zahranou kombinací získat svůj druhý gól.
19:00
Začínají se ozývat fanoušci hostů a utkání konečně nabírá atmosféry, kterou si zaslouží.
18:07
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl z trestného střílení (3:1).
18:07
Kapitán hostů byl faulován ve velkém brankovišti a rozhodčí nařizuje trestné střílení, kterým hosté získávají svůj první gól tohoto utkání.
17:45
Přerov skvělými bloky útoky asperů.
17:15
Domácí skrytou střelou míjí branku.
17:00
Hosté kombinují na své útočné polovině, zatím bez ohrožení branky.
15:00
Domáci druhou přesilovku svého utkání nedokázali proměnit.
13:00
Domácí hrají v přesile, Šumperk se zatím však nedostal do prekérní pozice a daří se mu i přes svůj počet útočit.
12:55
Vyloučen hráč #71 Ondřej Kováč družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
12:20
Domácí ubránili své první oslabení.
11:50
Přerov skvělýmy bloky a obranou vzdoruje přesilové hře, dokonce proniká i do útoku.
10:30
Šumperk si svým tlakem vytvořil 3 příležitosti a přesilovku.
10:22
Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
09:30
Hraje se ve středu hřiště, oba týmy se snaží chopit šance a zaútočit, pro teď se však nedaří.
07:30
Po ospalém začátku začíná Šumperk zrychlovat a dostává se na polovinu domácích.
05:00
Fanoušci bouřlivě podporují svůj domácí tým, tempo hry zůstává stále zrychlené.
04:04
Timeout Asper Šumperk
04:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:0).
04:04
Střídání brankáře. Nový brankář #28 Martin Malínek družstva Asper Šumperk
04:04
Domácí tým se nám rozjíždí a střílí 2 góly za sebou. Hosté reagují timeoutem.
03:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #27 Lukáš Raška (2:0).
02:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #77 Radim Klimecký (1:0).
02:53
Povedenou střelou Petra Kavky se dostává Přerov do vedení.
01:44
Vyloučen hráč #33 Pavel Fleischmann družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
01:40
Po získání přesilovky, Přerov číhá kolem branky soupeře a pokouší se skórovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michal Vařeka, Jindřich Kamler, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Jan Mannl
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Lukáš Raška, Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik