3:1
3:6
0:1

Florbal Vsetín - FBC ORCA KRNOV 9:10p
10. Lukáš Adámek, 11. Tomáš Březík, 18. Jakub Húšť, 31. Tomáš Zubek, 36. Robin Macek, 40. Ivan Zajíc, 42. Robin Macek, 47. Robin Macek, 53. Robin Macek - 7. Filip Svoboda, 17. Štěpán Lhoťan, 30. Filip Fňukal, 43. Jaromír Filip, 45. Jaromír Filip, 46. Štěpán Lhoťan, 50. Jaromír Filip, 55. Dominik Menzel, 57. David Matušinský, 63. Jaromír Filip; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Tománek 35 - René Frydrych 30; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:6, 0:1;
Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér):
Dnes jme odevzdali body soupeři. Naší hrou v našem malém brankovišti. Prohrali jsme osobní souboje musime být v tomto sillnější. Gratuluji soupeři.
Komentář hostů Lhoťan Štěpán (Trenér):
Ze začátku nám to moc nešlo nemohli jsem se dostat do tempa po druhé třetině jsme si rekni že to nechame vsechno a vyšlo to děkuji soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:12
62:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #14 Filip Fňukal (9:10).
56:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #17 David Matušinský, asistoval #14 Filip Fňukal (9:9).
54:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (9:8).
52:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #24 Patrik Seevald (9:7).
51:45
Vyloučen hráč #17 David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
50:23
49:55
Macek přestřelil.
49:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (8:7).
48:46
Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
48:19
Hosté kombinují na své půlce.
46:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #17 Michal Žůrek (8:6).
46:20
Macek hattrick!!!!
45:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #96 Štěpán Čevela (7:6).
44:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (7:5).
43:30
Domácí v početní nevýhodě útočí.
42:59
Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
42:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #23 Adam Juřina (7:4).
41:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #54 Tomáš Horák (7:3).
39:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (6:3).
39:47
Vyloučen hráč #20 Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
39:47
Domácí využívají přesilovku.
36:46
Domácí drží hosty pod tlakem.
35:33
35:33
Obrovská bojovnost ogarů z Vizovic končí golem.
30:32
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #8 Jiří Vaculík (4:3).
30:32
Zubek krásně poslal miček za záda hostujícího brankáře.
29:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal z trestného střílení (3:3).
29:59
Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:25
Hosté v přesilovce se polamu ani nedostaly k mičku.
26:54
Domácí výborně brání.
26:17
Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
18:42
Hůšť poslal k zemi jednoho z hostujících útočníku.
17:28
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #16 Tomáš Březík (3:2).
17:28
Velice jednoduchá akce Březíka s Hůštěm končí golem.
16:21
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #14 Filip Fňukal (2:2).