0:4
1:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 2:13
8. Ondřej Ančinec, 52. Michal Szappanos - 2. Šimon Kaluža, 10. Matyáš Kouba, 12. Matyáš Sirotek, 12. Vojtěch Prokop, 19. Vojtěch Fišer, 25. Jan Poncar, 26. Šimon Kaluža, 31. Vojtěch Fišer, 40. Jan Poncar, 47. Karel Uhlíř, 50. Adam Severin, 54. Jan Poncar, 57. Jiří Dědič; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 19, Jan Kolínek 10 - Martin Hanousek 23; po třetinách: 1:5, 0:4, 1:4;
Komentář domácích:
Oproti středě dnes odlišný výkon. Bohužel jsme od začátku zápasu tahali nohy a soupeř přijel skvěle připravený. U všeho byl dneska první a my tempo hry dohnali až ve třetí třetině, kdy už byl zápas rozhodnut. Přesto svým hráčům děkuji, že i za nepříznivé, řekl bych konstalace hvězd, zápas odmakali.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Ač výsledek vypadá jasně, nenechali nás domácí vydechnout celých 60 minut. Výhra je zasloužená, dneska nám tam toho spadlo hodně i díky štěstí a dobrému presinku.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
56:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič bez asistence (2:13).
53:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar bez asistence (2:12).
51:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Michal Szappanos, asistoval #55 Ondřej Ančinec (2:11).
49:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #77 Patrik Matys (1:11).
46:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #32 Karel Uhlíř bez asistence (1:10).
40:58
Vyloučen hráč #81 David John družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
39:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:9).
39:40
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kolínek družstva FB Hurrican Karlovy Vary
30:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #18 Jan Poncar (1:8).
25:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #13 Adam Severin (1:7).
24:30
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:16
20:00
19:55
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
19:55
Vyloučen hráč #90 Petr Jedlička družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
18:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #38 Jiří Dědič (1:5).
11:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #79 Matyáš Kouba (1:4).
11:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek bez asistence (1:3).
09:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #13 Adam Severin (1:2).
07:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #91 Jiří Šťovíček (1:1).
01:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #32 Karel Uhlíř (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Adam Severin, Matyáš Kouba, Šimon Kaluža, Vojtěch Prokop, Tomáš Drobiš
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Michal Szappanos, Jiří Šťovíček, Nicolas Beneš, Ondřej Ančinec, Jan Mašát