0:0
5:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) A - KM automatik FBK Jičín B 6:2
15. Petr Bartoš, 34. Petr Bartoš, 37. Pavel Bartoš, 42. Matyáš Rolenec, 43. Petr Šťastný, 45. Martin Mečíř - 14. Jakub Müller, 38. Miroslav Grund; rozhodčí: Lenka Jansová - Václav Křepelák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Charouz 16 - Matěj Kraušner 28; po třetinách: 1:1, 0:0, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 12:6
45:00
44:47
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #88 Matěj Strnad (6:2).
42:58
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #29 Petr Šťastný, asistoval #76 Martin Mečíř (5:2).
42:58
A prosazuje se i nejstarší člen Trutnovského celku, Petr "Stargo" Šťastný.
41:15
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec bez asistence (4:2).
41:15
Trutnovský dělostřelec Maty Rolenec opět předvádí své umění vyslat střelu, schopnou prorazit i ocelový pancíř.
37:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #99 Adam Florian (3:2).
36:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (3:1).
36:38
Dnešní zápas je krasojízdou bratří Bartošových. Na druhé straně spektra se nedobrovolně ocitá Martin Mečíř, který se potýka s technickými obtížemi, zahrnujícími i schopnost rovné chůze.
33:54
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (2:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
24:52
Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) A neproměnil #76 Martin Mečíř.
24:52
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:6
15:00
14:31
13:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #22 Jakub Müller, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:1).
07:35
Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín B: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Jakub Müller, Adam Florian, Martin Petrgál, Tomáš Valkoun, Tomáš Ouhrabka
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Matyáš Rolenec, Tomáš Haufer, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Petr Šťastný