1:3
3:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 4:8
27. Jan Škola, 37. Petr Jiřička, 38. Jiří Lhotský, 44. Vojtěch Schwarz - 2. Petr Janíček, 6. Michael Havran, 11. Petr Janíček, 17. Rudolf Suk, 26. Rudolf Suk, 30. Petr Janíček, 34. Petr Janíček, 42. Michael Havran; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 4 + Jan Škola ČK3 + Jan Škola 5:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Václav Kyslík 7 - Josef Němec 22; po třetinách: 0:3, 1:3, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:3
45:00
44:56
Vyloučen hráč #99 Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B do konce utkání.
44:56
Vyloučen hráč #10 Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:56
Vyloučen hráč #99 Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 5 minut za nesportovní chování.
43:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #2 Ondřej Kubeš (4:8).
41:00
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #73 Jakub Jebousek (3:8).
37:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #7 Matyáš Havrda (3:7).
36:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #15 Petr Jiřička, asistoval #6 Ondřej Volný (2:7).
33:34
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #36 Jaroslav Guzan (1:7).
30:33
Vyloučen hráč #4 Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:33
Vyloučen hráč #99 Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:7
30:00
29:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:6).
26:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #99 Jan Škola, asistoval #17 Dominik Haž (1:5).
25:33
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (0:5).
21:28
Vyloučen hráč #25 Vojtěch Kohout družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
20:36
20:36
Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:01
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #81 Josef Němec (0:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:5
15:00
10:23
05:05
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran bez asistence (0:2).
03:32
Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za držení.
01:16
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL B: brankář: Josef Němec; hráči v poli: Michal Kavan, Rudolf Suk, Petr Janíček, Jakub Jebousek, Michael Havran