2:3
1:2
- : -

FBŠ Všestary B - FBC Dobruška 3:6
17. Michael Voltr, 28. Jan Freiberg, 34. Jan Freiberg - 15. Matěj Grulich, 19. Adam Kováč, 19. Matěj Grulich, 24. Lukáš Prause, 36. Jan Flegl, 45. Václav Oubrecht; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Jireček; vyloučení: 1 + Martin Suchánek OS:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Ježek 9 - Robert König 26; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 13:8
45:00
44:36
Trochu zmatků na stolku pořadatelů, nicméně šestou branku trefuje Oubrecht v přesilovce.
44:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #89 Jan Jirák (3:6).
44:30
Vyloučen hráč #24 Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:30
Vyloučen hráč #24 Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B - osobní trest.
42:45
Špatnou rozehrávku Všestar teď mohl potrestat Čejpa. Bohužel soupeř stačil střelu blokovat.
41:35
Následně König kryje šanci Všestar.
41:00
Pěkné střídání první lajny, kde trefuje Kováč tyč.
37:45
Hru ve čtyřech Dobruška zvládla bez problému.
37:06
Zatím největší šance v probíhající přesilovce Všestar připadá hráčům Dobrušky, Flegl se dostal k dlouhému míčku a Ježek tat tak kryje jeho střelu.
35:44
Vyloučen hráč #68 Daniel Hroch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování hokejky.
35:28
Dobrušku uklidňuje dvojice Flegl-Oubrecht. Oubrecht nejdříve vyvezl míček z vlastního obranného pásma, poté předložil do prádné Fleglovi, který trefuje.
35:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #4 Václav Oubrecht (3:5).
33:15
Máme tu klasické nedáš-dostaneš. Z následného brejku se prosadily Všestary a už je to jen o gól.
33:14
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #74 Miloš Macháček (3:4).
33:07
Tváří v tvář gólmanovi se objevil Čejpa, který z velkého brankoviště trefil pouze břevno.
31:38
Tiki taka po trase Oubrecht-Jirák-Oubrecht-Prause. Prause ale nezasunul a pátý gól z této pěkné kombinace není.
30:00
30:00
Druhá třetina se už trochu rozjela a dobrušští hráčí jsou ve větším tempu, ale trestuhodně zahazují své šance a sběračí míčků mají víc práce než hostující brankář.
30:00
Střely ve 2. části: 7:5
30:00
29:41
Klasický únik Oubrechta po pravém mantinelu, krásné prostrčení na Flegla, který míjí prázdnou branku.
28:56
Tak dneska to bude ještě těžká štace, po snížení na 2:4 přichází další šance Všestar, kteří třefují tyč. Tak to chce zase nějaké branky borci v červenobílém!
27:23
24:30
König se teď dobře přesunul a řeší dobrým zákrokem situaci 2na1 z pohledu Všestar.
23:30
3+1 jsou 4 a Prause zvyšuje vedení!
23:29
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause, asistoval #89 Jan Jirák (1:4).
22:39
Situace na obou stranách, které jsme shodně všichni zhodnotili jako fauly ohodnocené dvěma minutami. Aspoň, že pánové v černém pustili oba fauly stejně.
20:23
Třetí lajna si vybojovala slibnou standartku, avšak starší z Hrochů s ní naložil pouze ranou do zdi.
18:38
Tak že by konečně se rozjel brankostroj? Grulich přidává v zápase druhý gól a Dobruška odskakuje o dvě branky.
18:37
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (1:3).
18:23
Kováč využívá špatnou rozehrávku Všestar a ze vzduchu trefuje!
18:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #87 Adam Kováč, asistoval #97 Matěj Grulich (1:2).
16:49
O úpravu skóre se mohla postarat dvojice Jirák-Oubrecht, gólman Ježek však Všestary teď podržel.
16:10
Rychlá prostrkávačka zpoza branky a přesné zakončení znamená srovnání stavu na 1:1. Nevadí, jedeme Dobruška!
16:09
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #65 Michael Voltr, asistoval #74 Miloš Macháček (1:1).
15:00
15:00
Zatím z časomíry zkušeně konstatujeme, že je první třetina na náš vkus moc opatrná a věříme, že se naši borci začnou trochu více prosazovat v útočné fázi a hlavně že si seřídí mířídla. Střelbu vedle branky radši ani nepočítáme, neb by nám nestačil papír na čárkování.
15:00
Střely v 1. části: 9:2
15:00
14:52
Závěr třetiny patřil druhé lajně která se pěknou kombinací snažila o druhou branku. Bohužel mířídla jsou zatím neseřízena.
14:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #88 Marek Matějů (0:1).
14:39
Vše je zapomenuto, Grulich se trefuje dvacet nad led k tyči po úniku z levého křídla.
14:18
Čtvrtečka vyzval Grulicha ke skórování, míček mu ale sjel z čepele a ze suvenýru se mohou radovat divácí v patnácté řadě.
12:32
Další pěkná souhra z dílny druhé lajny. Flegl ale míří vysoko nad.
10:47
Únik tři na jednoho skončil špatným zakončením a gól z toho opět není.
09:37
König teď podržel Dobrušku, když nenechal skórovat Macháčka po úniku na levé straně hřiště.
05:36
Dobruška začíná být aktivnější, série střel druhé a třetí formace zatím ale brankou nekončí.
04:16
Viděli jsme po střele na obou stranách, byly ale spíše propagační. Oba brankáři bez problému kryjí.
02:42
Zatím máme odherány dvě minuty a dnešní soupeři se zatím jen oťukávají, nic zajímavého jsme zatím na hřišti neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B:
00:00
Dámy a pánové vítáme vás u zápasu královehradecké ligy mužů, mezi celky FBC Dobruška a hosty ze Všestar.