1:1
- : -
FBC Dobré

FBC Dobré - KM automatik FBK Jičín B 4:9
9. Václav Nosek, 21. Tomáš Bárta, 29. Jakub Nosek, 44. Tomáš Kulhánek - 3. Tomáš Valkoun, 5. Tomáš Valkoun, 7. Tomáš Valkoun, 16. Tomáš Houška, 17. Vojtěch Plecháč, 20. Tomáš Ouhrabka, 29. Miroslav Grund, 30. Tomáš Houška, 41. Daniel Valenta; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Ehl 30 - Matěj Kraušner 15; po třetinách: 1:3, 2:5, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 10:9
45:00
43:57
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #2 Tomáš Kulhánek, asistoval #71 Jakub Ehl (4:9).
41:08
Hráči FBC Dobré se zachovali v rámci fair play a odvolali dvou minutový trest pro hráče Jíčína za údajné blokování hole.
40:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #29 Daniel Valenta, asistoval #15 Vojtěch Plašil (3:9).
40:57
Jediný fanoušek v hledišti konečně odložil knihu a nejprve sledoval famózní zákrok brankáře při trestném střílení a následně gól kdy střela přeletěla minimálně Mount Everest a zapadla do branky.
40:41
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín B neproměnil #90 Adam Florian.
37:50
Vyloučen hráč #36 Šimon Horáček družstva FBC Dobré na 2 minuty za sekání.
37:50
Opět zbytečné vyloučení za sekání na útočné polovině po ztrátě balónku.
33:56
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
32:07
Hráči týmu FBC Dobré ukazují velikou chuť snížit rozdíl branek.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:16
30:00
29:42
I přes velké množství branek, jediný fansoušek v hledišti si stále čte knihu.
29:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:8).
28:40
Hra přopomíná utkání ve stolním tenise.
28:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #93 Petr Kryl (3:7).
28:23
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #17 Jakub Nosek, asistoval #36 Šimon Horáček (3:6).
25:02
Vyloučen hráč #10 Dominik Barilla družstva FBC Dobré na 2 minuty za sekání.
25:02
Po delším tlaku hostů následoval zbytečný faul domácího týmu.
22:13
Vyloučen hráč #29 Daniel Valenta družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
20:03
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #11 Tomáš Bárta z trestného střílení (2:6).
20:03
S klidem proměněný nájezd po nedovoleném postavení bránícího hráče v brankovišti.
19:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (1:6).
16:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #29 Daniel Valenta (1:5).
15:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #2 Tomáš Houška bez asistence (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:14
15:00
13:01
Trestné střílení družstva FBC Dobré neproměnil #2 Tomáš Kulhánek.
08:58
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #22 Václav Nosek, asistoval #10 Dominik Barilla (1:3).
08:58
Tým FBC Dobré využil výhodu odloženého vyloučení a střílí gooool!
06:48
Vyloučen hráč #29 Daniel Valenta družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun z trestného střílení (0:3).
06:10
Podrsném faulu v předbrankovém prostoru JíčínvB spřehledem proměnuje trestné střílení.
05:42
Vyloučen hráč #36 Šimon Horáček družstva FBC Dobré na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:02
Nebezpečná šance Jíčína neproměněna!

04:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (0:2).
02:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #2 Tomáš Houška (0:1).