3:0
0:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) A - FBŠ Všestary B 5:0
4. Matěj Strnad, 14. Tomáš Haufer, 17. Matěj Strnad, 26. Petr Bartoš, 28. Martin Mečíř; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Suchý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Charouz 12 - Vojtěch Kuča 26; po třetinách: 2:0, 3:0, 0:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:3
45:00
40:23
Vyloučen hráč #24 Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
34:18
Vyloučen hráč #9 Miloslav Kaplan družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:7
30:00
27:13
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř bez asistence (5:0).
25:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #4 Jakub Mládek (4:0).
16:52
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:2
15:00
13:00
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #3 Tomáš Haufer, asistoval #71 Matyáš Rolenec (2:0).
03:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Josef Janeček, Jan Jonáš, Jan Diviš, Jakub Čihák, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Filip Vymlátil, Jakub Mládek, Filip Srna, Ondřej Vojta, Petr Bartoš