0:1
5:0
- : -

TJ Sokol Koberovy - Florbalová akademie MB 5:2
47. Jan Novotný, 48. Petr Frkala, 52. Dominik Reczai, 59. Lukáš Hlava, 60. Dominik Reczai - 19. Aleš Tůma, 40. Tomáš Malý; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 2:5 + Vojtěch Starý 5 + ČK1; využití: 3:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 23 - Vojtěch Šimon 15; po třetinách: 0:1, 0:1, 5:0;
Komentář domácích Kovář Jan (Trenér):
Soupeř byl lepší na míčku, trpělivě jsme tak čekali na své šance, které přišly především v přesilovkách. Zápas jsme zvládli především v našich hlavách. Děkujeme soupeři za utkání i za slova uznání.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Dnes jsme prohráli nad zaparkovaným autobusem, z něj občas vyskakující bandou plácalů a dvojicí rozhodčích, kterou, prosím vás vy zodpovědní, od příště nechte pískat jen a pouze dětské soutěže. Díky za zajištění.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:59
A je tu konec!!! Děkujeme za pozormost a přejeme příjemný zbytek dne.
59:55
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #27 Jiří Krouský.
59:55
Fajfka zlikvidoval trestné střílení Krouského.
59:14
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai bez asistence (5:2).
59:14
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za nesportovní chování.
59:14
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
59:14
Za nesportovní chování obdržel hráč Mladé Boleslavi Vojtěch Starý červenou kartu.
59:14
Nemůžeme ovšem opomenout gól Domina.
58:48
Hřiště opět opouští golman hostích.
58:42
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #77 Jan Novotný (4:2).
58:42
Hlavis se zvláštním způsobem zjevil u míčku a zakončuje brankou.
58:07
Hosté odvolali golmana a snaží se útočit v 6.
58:01
Timeout Florbalová akademie MB
57:35
Šimonův chybný výhoz zachytil Tadeáš, ale neproměnil.
56:51
Fajfka si pravděpodobně nastudoval lexikon, protože předvádí skvělá kouzla.
56:04
Zemis se na turnaji B teamu navnadil a chuť do hry má neskutečnou.
54:48
Václav už od pořadatelského stolku tlačí čas očima dopředu.
53:46
I hosté pálí vyložené šance.
52:26
Sláva si pěkně pohrál se soupeři. Podržel míček tak, aby mohli domácí vystřídat.
51:17
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #8 Petr Frkala (3:2).
50:47
Tribuna přidává na decibelech a popohání domácí tým, který při přesilovce presuje.
49:54
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:54
Po Machačově nedovoleném vrážení přišla spoušť domácích zvířat. Vysloužil si ale pouze 2 minuty.
49:45
A proti Langovi také.
49:14
Fajfka předvedl další z neskutečných zásahů proti Malému.
47:39
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #83 Lukáš Hlava (2:2).
47:39
Napětí,které by se dalo krájet domácí vyrovnávají brankou Frkyho.
47:04
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
46:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (1:2).
46:00
Domácí snižují na 1:2 v přesilovce 5 na 3 a v tlaku dále pokračují.
45:20
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
44:50
43:07
Podruhé je do práce povolána Eliška, která se ujímá ošetení Novasova kotníku.
42:48
Další z perfetních zákroků Fajfky byl oceněn potleskem.
40:12
Ve dvanáctvé vteřině vystřelil Hlavis. Brankář si ale svoji svatyni ohlídal.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:8
40:00
39:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil #92 Dominik Reczai.
39:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (0:2).
38:34
Boleslav přiznává teč a k rozehrávce se dostávajíc domácí. Po dlouhých výměnách v obraně se znovu dostává k míčku Boleslav, která nás potrestala brankou Malého.
38:10
Tutovka Domina nebyla proměněna.
37:14
Střela Leoše se pouze odrazila od tyčky.
36:15
Sláva se nyní naopak provinil obrovskou hrubkou. Ta však nebyla potrestána.
35:24
Sláva odklonil odražený míček od Fajfky.
33:58
Zemis zneškodnil střelu na branku.
32:18
Střela Starého orazítkovala mantinel. Hosté mají stále více střel, než domácí.
30:53
Oproti včerejších přesilovkách se dostal Novas do skvělé střelecké pozice. Střela však skončila pouze za sítí u stěny.
30:12
Dominovi nesedla přihrávka a promáchl pouze do prázdna.
29:37
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
29:37
Hlavisovi byla odňata hokejka z ruky. Za svůj čin si vysložil hostujíí Ulman trest na 2 minuty za sekání.
28:26
Perfektní přihrávku poslal Frky Leošovi. Bohužel se mu nepodařilo skorovat.
27:07
Novas neproměnil dorážku ze skvělého postavení. Své zaváhání se stále snaží napravit bojem ve hře.
26:07
Střelu Drobk a a dorážku domácích zlikvidoval brankář hostů bez nejmenšího problému. Chybí nám trocha štěstí při zakončení.
24:34
Po obrovských šancích Koberov přišla malá domů Mladé Boleslavi. Následuje standardní situace ze skvělé pozice pro Koberovy. Bohužel jsme neproměnili.
23:27
Krouský se snažil o zakončení mimo osu. Snaha se tak jevila jako marná střela.
23:16
Ulman odhodil Hlavise za mantinel. Do služby proto byla povolána Eliška.
21:34
Skvěle postavený Malý se k zakončení vůbec nedostal.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
19:58
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
19:51
10. stelu zlikvidoval Zemis svoji hrudí.
18:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:1).
18:02
Domácí jdou do plného počtu. Bohužel ne po vypršení trestu (do konce zbývaly 2 vteřiny), ale po obdržené brance.
17:17
Domácí se snaží útočit i ve vlastním oslabení.
16:04
Vyloučen hráč #66 Tadeáš Hradil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
16:04
Tadeáš zahřívá trestnou lavici za nesportovní chování. Přitom je to milovník, ne bojovník.
14:44
Novas vlétl do přihrávky Koroleviče a Starého. Pokus o zakončení bohužel nevyšel.
14:08
Ulman se řítil na osamoceného Fajfku. Hrozivá situace ale dopadla na výbornou, neboť míček letěl vysoko nad branku.
12:46
Hlavis teď rychlým spintem překonal celé hřiště. Přes obranu ale bohužel neprošel.
11:45
Leošův rychlý protiútok posoudili sudí jako nedovolený.
10:31
Další skvělý zásah předvedl Fajfka.
08:48
Tadeáš odklonil další střelu hostích.
07:36
Pěknou otočkou se Sláva uvolnil před mladoboleslavským útočníkem.
06:47
Do fandění vkládá Fáboš stejnou sílu, jako do hattricku proti Jablonci.
05:43
Střelou se snažil zakončit Sláva. Jeho pokus ale nebyl pro brankáře hostí žádný problém.
04:51
Drobkovi se také podařilo složit k zemi jednoho z hráčů soupeře.
02:59
Další střelu Mladé Boleslavi chytal do svého stehna Drobek.
00:25
Fajfka likviduje první snahu hostí na zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Zdeněk Vyhnánek, Vojtěch Dufek, Vojtěch Starý, Petr Machač, Jiří Krouský
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Michal Slavík, Jan Novotný, Tomáš Zeman, Dominik Reczai, Lukáš Hlava
00:00
Vítejte u sledování 20. kola mezi domácími Koberovy a hostujícím celkem z Mladé Boleslavi.Speciálně zdravíme do Hong Kongu Adama Kuršela.