2:1
3:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:3
25. Jan Procházka, 30. Tomáš Hanák, 46. Petr Žáček, 55. David Camrda, 60. Tomáš Hanák - 20. Jakub Matula, 37. Adam Bouška, 48. Adam Bouška; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 24 - Matyáš Krupa 24; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:59
59:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (5:3).
59:31
Tým hostů stahnul brankáře a hraje v přesile
59:01
Probíhá poslední třetina zápasu. Stav je stále 4:3 pro domácí.
57:45
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:03
Tým hostů se snáží o vyrovnání, ale prozatím marně.
54:49
Tým domácích vstřelil branku, tato branka byla taky bez asistence. Stav utkání 4:3 pro domácí.
54:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda bez asistence (4:3).
53:09
Tými si vyměňují míček bez uspěchu na dostáního do branky soupeře. Stav stále 3:3.
51:02
Tými stávají o něco více unavení a začínají dělat mnoho chyb.
47:26
Tým hostů vyrovnává na 3:3.
47:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (3:3).
45:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #98 Jan Procházka (3:2).
45:24
Tým domácích vstřelil branku, hráči se jí podářilo dát dokonce i bez assistence. Stav utkání 3:2 pro domácí.
43:18
Tým domácích se rozhodnul několikrát vyhodit míček mimo hřiště za pokus nahrávky, nepodařilo se jim to.
39:59
Konec druhé třetiny. Aktualní scóre je 2:2.
39:00
Tým hostů vstřelil 3 střely, ale ani jednu neproměnili. Probíhá poslední minuta.
36:10
36:10
Tým hostů vyrovnává na 2:2.
34:21
Tým domácích vstřelil, ale minul. Stále stav 2:1 pro domácí.
31:57
Tým hostů si drží míček sebejistě. Byl faul a děla se bule.
29:07
Tým hostů nyní vede 2:1.Tým hostů hraje v plném počtu.
29:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #75 Tomáš Brožek (2:1).
27:33
Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
24:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #15 Lukáš Froněk (1:1).
24:47
Tým domácích dal branku v přesilovce a vyrovnává skóre. Stav 1:1
22:49
Vyloučen hráč #55 Alex Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:31
Tým domácích střelil a přestřelil bránu, škoda.
20:01
Začíná druhá třetina zápasu, budem doufat, že budou i nějaké jiné góly ze strany domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
19:59
Končí první třetina zápasu, tým hostů střelil 7 na bránu a tým domácích 9.
19:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #21 Jiří Suchomel (0:1).
19:01
Probíhá již poslední minuta a stále stav nula nula.
17:05
Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
17:05
Hráč s číslem 97 se stal netrpělivým a začal trochu sekat. Tým domácích hraje v oslabení.
16:32
Tým hostů vstřelil míček, ale trefil gólmana, pořád stav nula nula
13:35
Šance na střelu pro tým hostů nebyla proměněna. Stále nula nula.
12:02
Rozehrávka s rohu domácích a následném přesunutí na stranu hostů vyšla, ale nic z toho nevzniklo.
10:30
Tým hostů měl šanci na gól, ale míček nedokázali trefit.
10:00
Zápas se zatím drží v stavu nula nula s občasnými menšími fauly.
08:00
Tým hostů úspěšně utlačuje tým domácích, ale ti se drží v obraně bez problémů. Žádné střely na bránu však neproběhly.
04:51
Tým hostů hraje znovu v plném počtu.
02:51
Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
02:50
Už od začátku zápasu můžeme vidět, že tým hostů je agresivnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radek Novotný, Jakub Matula, Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Zdeněk Valdauf, Vít Strouhal, David Camrda, Ondřej Veselý, Marek Slepička