2:3
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - FBC Česká Lípa 7:7
16. Filip Černý, 19. Anežka Projsová, 21. Anežka Projsová, 24. Marek Smitka, 29. Filip Černý, 35. Filip Černý, 44. Filip Černý - 21. Martin Tejnor, 22. Lubomír Jelínek, 26. Ladislav Pekárek, 29. Oliver Šulc, 32. Ladislav Pekárek, 39. Jakub Trepeš, 45. Jiří Moravík; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 5:2; využití: 2:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 15 - Milan Švajcr 19; po třetinách: 0:0, 5:4, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 13:11
45:00
44:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:7).
43:55
Vyloučen hráč #4 Michal Smitka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
43:47
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
43:30
Timeout FBC Česká Lípa
43:30
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Filip Černý, asistoval #11 Lukáš Mencler (7:6).
42:44
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
42:20
40:45
Domácí ztratili v polovině hřiště míček, ale stihli se vrátit, takže Butchis nestihli kombinovat.
39:50
Krastin skoro nesleduje hru, ale hraje osobku na Pekárka.
39:11
Cobl ted krásně přihrává na Moravíka, ten však netrefuje prázdnou bránu.
38:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Jakub Trepeš, asistoval #2 Viktor Steinz (6:6).
38:13
Vyloučen hráč #36 Matiáš Jaroš družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování.
34:48
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Filip Černý, asistoval #45 Ivo Krastin (6:5).
34:00
Knespl se krásně vrátil a zabránil tak střele.
33:06
Vyloučen hráč #63 Marek Smitka družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování.
32:31
Skvělý zákrok Švajcra, ted svůj tým podržel.
31:30
Hosté se ženou do útoku, ale domácí obránci skvěle brání.
31:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (5:5).
30:50
Domácí aktivně napadají.
30:06
Vynikající zákrok Švajcra proti střele Černého.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:5
30:00
29:27
Tejnor vybojoval míček na útočné polovině a snaží se kombinovat.
28:46
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Filip Černý, asistoval #63 Marek Smitka (5:4).
28:44
Timeout BUTCHIS
28:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Oliver Šulc, asistoval #2 Viktor Steinz (4:4).
27:32
Domácí rozehrávají na útočné polovině.
25:25
25:04
Pekárek dává ze středu hřiště na Cobla, ten střílí ale mimo.
23:28
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #63 Marek Smitka, asistoval #36 Matiáš Jaroš (4:2).
23:00
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
22:33
Jelínek nejprve pokazil rozehrávku, následně však ale dokázal zachránit situaci, když Černého dostihl a zbavil balonku.
21:26
Jaké štěstí pro Českou Lípu, když Smitka, který zůstal před Švajcrem osamocen, vystřelil nad!
21:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lubomír Jelínek, asistoval #19 Vít Rachač (3:2).
20:55
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #49 Anežka Projsová, asistoval #45 Ivo Krastin (3:1).
20:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:1).
19:50
Lipský obránce střílí a Vacek se snaží dorazit,ale míjí prázdnou bránu.
18:55
Lípa má sice přesilovou hru, ale Butchis se dostávají stále do útoku.
18:03
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #49 Anežka Projsová z trestného střílení (2:0).
18:03
Pekárek zatáhl za záchrannou brzdu, k nařízenému nájezdu se postavila Anežka Projsová a gólmana České Lípy si kličkou na forhend dokázala přehodit!
17:28
Knespl shazuje na Drahoše,jeho střela končí u golmana.
17:05
Vyloučen hráč #38 Antonín Šubrt družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování hokejky.
15:53
Šulc si krásně obehrál hráče,vyjíždí si do středu a zkouší zakončit, míček však končí v rukou golmana.
15:38
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Filip Černý bez asistence (1:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:6
15:00
14:55
Pekárek dává na Tejnor, který se snaží zakončil do levého rohu branky, ale přestřelil.
14:10
Střelu Jaroše zachytává Jásek před bránou.
13:02
Šulc vybojoval v rohu míček, dává na Knespla , ale ten nevystřelil.
12:21
Trepeš se snažil, překvapil golmana dorážkou po zemi, ale nepovedlo se.
11:42
Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #16 Filip Černý.
11:42
Rozhodčí nařizují trestné střílení pro Butchis.
11:42
Filip Černý si chtěl vymíchat Milana Švajcra, forhendová klička mu ale nevyšla a balonek mu utekl zpět, skóre se nemění.
10:16
Jelínek dobře zastavil unikajícího Manďáka, společně se svým obranným parťákem tak můžou založit kombinaci.
08:55
Steinz shazuje na Šulce po mantinulu, ten střílí, ale netrefuje.
08:40
Hraje se velmi opatrný florbal s minimem nebezpečných akcí, na obou stranách hrozí týmy spíše z brejků.
07:49
Velmi dobře teď rozhodčí odhalili faul skrytý za změtí hokejek.
07:05
Mandak nahrává před bránu Dlouhému, ale míček končí v rohu.
06:01
Jelínek nahrává na Vacka, ten však míček ztrácí.
05:20
Butchis se ženou do útoku, domácí se ale stihli vrátit.
03:38
Vyloučen hráč #16 Filip Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
03:12
Pekárek fauluje, hosté budou rozehrávat z rohu.
02:05
Butchis kombinují na útočné polovině.
01:29
Lípa rozehrává na útočné polovině z rohu.
01:00
Velká šance na straně butchis, golman však situaci zvládl.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Václav Drahoš, Ondřej Knespl, Filip Cobl, Jiří Moravík