0:2
0:0
1:0

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Nové Strašecí 4:3p
4. Lenka Tlapáková, 11. Andrea Doležalová, 20. Lenka Tlapáková, 62. Sabina Ašenbrennerová - 9. Lucie Kalinová, 27. Eliška Matějková, 37. Karolína Bulvová; rozhodčí: Marek Střída - Martin Preclík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martina Miksová 14 - Nikola Siskosová 28; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:0, 1:0;
Komentář domácích Chalupa Josef (Trenér):
Zápas výsledkově přípomínal play off. Počítali jsme se třemi body, ale za předvedenou hru jsme si je nezasloužili a můžeme být rádi za dva. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí do play off.
Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Vedoucí):
Bojovné utkání s hořkým koncem. Po delší době jsme se sešli s větším počtem hráček a na tempu hry to bylo znát. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
61:45
61:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová z trestného střílení (4:3).
61:05
Hostující hráčky měly velkou šanci.
60:20
Hráčky Kutné Hory prvních 20 vteřin kontrolovaly hru. Poté ale hostující hráčky vyhazují a získávají drahocený čas.
60:00
60:00
Domácí hráčky budou mít ještě 36 vteřin přesilovou hru.
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
59:41
Domácím se nepodaří ani vystřelit.
58:36
Timeout pro domácí. V momentě vyloučení hostující hráčky si domácí betou oddechový čas. Velká šance pro domácí tým na vstřelení branky.
58:35
Timeout FBC Kutná Hora
58:35
Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:00
Posledni dvě minuty 3. třetiny. Rozhodne se o vítězi dnešního utkání v základní hrací době?
56:36
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
55:47
Hostující hráčky se zdají být lehce aktivnější. Ale rozhodně to není vůbec jednoznačné.
55:20
Oba celky se anží vstřelit branku. Nikomu se neche riskovat prodloužení.
52:21
Helclová byla v šanci. Střela byla zblokovaná ale domácí hrají z rohu.
50:10
Trspišovská vystřelila. Gólmanka si střelu pokryla. Trpišovská dorážela ale trefuje břevno.
47:49
Hostující hráčky teď tlačí na domácí.
47:05
Střela od modré která končí v rukou hostující gólmanky.
45:16
Němcová a Trpišovská opět v šanci.
43:57
Ašenbrennerová teď dostala tvrdou ránu. Ale skvělý blok z jejího podání.
42:27
Drahokoupilová opět zakládá akci a nahrává Trpišovské které chyběl krok k vyrovnání do prázdné branky.
40:34
Posledních 20 minut je před námi. Míčku se ujímá domácí Kutná Hora.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:55
Ašenbrennerová si proběhla hřiště. Klička kolem hráčky. Poté nahrávka na spoluhráčku která střílí do bloku.
38:53
Miksová předvádí skvělý zákrok. Ve skoku byla schopná chytit míček do ruky.
36:46
A je vyrovnáno. Bulvová prostřelila domácí gólmanku. Střela mířila ke vzdálenější tyči.
36:45
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #11 Petra Šteklová (3:3).
36:01
Výborná trefuje tyč.
34:17
Helclová teď v obrovské šanci ale gólmanka hostů si opět poradila.
32:43
Ašenbrennerová ve velké šanci. Gólmanka hostů ale vyrazila nohama napřed a míček zklapla.
31:42
Hra je teď každou chvíli někde jinde.
30:10
Drahokoupilová dnes tvoří šance pro svůj tým.
28:59
Drahokoupilová nahrála Trpišovské která i z těžké situace byla schopná zakončit. Naštěstí pro hostující tým trefila pouze tyčku.
28:14
Výborná Miksová teď skvělým přesunem podržela svůj tým.
27:00
A využitá rozehrávka hostujcíích hráček končí přesnou střelou Matějkové.
26:59
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #2 Adéla Skořepová (3:2).
26:56
Nepovedená rozehrávka domácí hráčky a hostující hráčky rozehrávají před brankou domácích.
25:56
Domácí hráčky se trochu probudily a už hrají zase to své. Vstup do druhé třetiny byl lepší pro hostující hráčky.
24:20
Velmi těsná situace na straně domácích. Hostující hráčka vystřelila na branku a některá z hráček míček tečovala. Miksová měla velký problém míček najít. Ten jí nakonec projel pod nohou ale minul branku.
23:25
Trpišovská teď nabíhala do útoku. Hostující hráčka jí ale čistě míček sebrala a překazila tak možnost zakončit.
22:02
Ašenbrennerová střílí na branku. Míček byl ale sražen a Výborná nedokázala míček dostat za záda hostující gólmanky.
21:12
Domácí hráčky se dostávájí ma polovinu hostujících hráček. Nic velkého zde ale nepředvádí a u míčku jsou opět hostující hráčky.
20:28
Právě se rozehrála 2. třetina. Nové Střašecí se ihned dostává na polovinu soupeřek a tlačí se před branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:48
Domácí se ovšem dostali z vlastní obranné poloviny a je z toho gól a domácí tak odskakují do dvoubrankového náskoku.
19:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Lenka Tlapáková, asistoval #9 Andrea Doležalová (3:1).
19:10
Hostující hráčky jsou opravdu při chuti ke konci první třetiny.
18:30
Hostující hráčky snad nakoplo jejich vyloučení a tlačí se před branku domácích.
17:14
Hosté hrají v plném počtu. Od domácích to nebyla velmi povedená přesilovka.
16:52
Domácí hráčky teď byly zatlačené ve vlasním obraném pásmu. Hostující hráčky si tak trochu odpočinuly.
16:28
Hra přerušena. Oba týmy střídají
16:06
Zatím žádná větší šance domácích.
15:13
Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
15:13
Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Domácí tým nám předvede hru v 5 proti 4.
11:38
Šimůnková pálí od poloviny hřiště a střela mířila přímo do branky. Gólmance ale nikdo neclonil a a tak si se střelou poradila.
10:11
Domácí hráčky se nenchaly zaskočit jedním gólem a navyšují své skóre.
10:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #15 Nikol Němcová (2:1).
10:02
Ašenbrennerová bojuje na polovině a vybojovala faul pro domácí tým. Kutná Hora rozehrává z poloviny.
08:34
Matějková nahrávala z rohu hřiště. Miksová vyrazila nohou ale ovšem jen zpět na hůl Matějkové. Která nahrála Kalinové a ta vymetla šibenici i přes 3 blokující hráčky a gólmanku.
08:33
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #17 Lucie Kalinová, asistoval #9 Eliška Matějková (1:1).
07:29
Domácí hráčky opět v šanci ale hráčky Strašecí výborně brání předbrankový prostor.
06:45
Výborná nahrála backhandem Drahokoupilové která se už ovšem nedostala do zakončení.
04:13
Domácí hráčky ale zatím po většinu času kontrolují hru. Hostující hráčky se spíše dostávájí do úniku než aby kontrolovaly hru na polovině soupeřek.
03:32
Hostující hráčky se ale nevzdávají a je vidět že si z první obdržené branky nic nedělají. Snaží se dostat před branku soupeřky.
03:05
Doležalová nahrává Tlapákové která z nulového úhlu střílí první branku dnešního utkání.
03:04
01:59
Druhá střela domácích končí opět v bloku ale těsně před gólmankou.
00:18
První střela domácích končí v bloku hostující hráčky.
00:05
A je rozehráno. Míčku se ujímá Nové Strašecí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Siskosová; hráči v poli: Adéla Skořepová, Nina Schumannová, Karolína Bulvová, Anna Vobořilová, Lucie Jandová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Sabina Ašenbrennerová, Nikola Šimůnková, Dominika Výborná, Nikol Němcová, Denisa Drahokoupilová
00:00
Vítáme vás na dohrávce 11. kola zápasu mezi domácí Kutnou Horou a hostující TJ Sokol Nové Strašecí. Domácí tým se v tabulce nachází na 8. místě s 31 body. Hostující celek je na 15. místě s 10 body.