6:0
2:0
- : -

FBC Draci Říčany - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 11:1
4. Matěj Tabášek, 8. Daniel Jonáš, 13. Filip Nochta, 18. Vítězslav Špok, 19. Filip Nochta, 22. Matyáš Pros, 24. Matyáš Pros, 27. Matyáš Pros, 28. Ondřej Anýž, 39. Filip Nochta, 42. Matěj Tabášek - 6. Petr Lávička; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Evžen Kindermann ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 3:1, 6:0, 2:0;
41:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (11:1).
38:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #39 Jaroslav Borl (10:1).
37:16
Timeout FBC Draci Říčany
36:16
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #5 Vítězslav Špok.
35:35
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #78 Daniel Jonáš.
34:41
Vyloučen hráč #4 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:59
Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:03
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Ondřej Anýž bez asistence (9:1).
26:28
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (8:1).
23:42
21:48
Timeout TEXAS LONGHORNS Sépiáci
21:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (6:1).
18:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #4 Ondřej Anýž (5:1).
17:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (4:1).
15:00
15:00
13:32
Vyloučen hráč #3 Sebastian Grabinský družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
12:50
07:41
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:1).
05:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #31 Tomáš Pauček (1:1).
03:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk, David Halamíček