2:1
7:1
- : -

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - Kralupy Wolves B 10:5
5. Šimon Baumruk, 20. David Halamíček, 22. Petr Lávička, 36. Filip Urban, 39. Tomáš Forejtek, 41. Petr Lávička, 43. Filip Urban, 43. Tomáš Pauček, 45. Tomáš Pauček, 45. Tomáš Pauček - 4. Pavel Tóth, 13. Tomáš Tóth, 14. Pavel Tóth, 30. Pavel Tóth, 35. Tomáš Tóth; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 7:1;
44:56
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #42 Pavel Zeman (10:5).
44:29
42:33
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček bez asistence (8:5).
42:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban bez asistence (7:5).
40:48
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #31 Tomáš Pauček (6:5).
38:18
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #40 Tomáš Forejtek, asistoval #31 Tomáš Pauček (5:5).
35:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #31 Tomáš Pauček (4:5).
34:23
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #23 Tomáš Tóth, asistoval #20 Pavel Tóth (3:5).
32:08
Vyloučen hráč #9 Šimon Baumruk družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za bránění ve hře.
31:47
Vyloučen hráč #58 Jiří Jelínek družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:42
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #20 Pavel Tóth bez asistence (3:4).
21:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #9 Šimon Baumruk (3:3).
19:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #98 David Halamíček, asistoval #31 Tomáš Pauček (2:3).
15:00
15:00
13:02
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #20 Pavel Tóth bez asistence (1:3).
12:37
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #23 Tomáš Tóth, asistoval #96 Jiří Cimler (1:2).
05:10
Vyloučen hráč #3 Sebastian Grabinský družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za hra na zemi.
04:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #23 Jan Přívratský (1:1).
03:17
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #20 Pavel Tóth, asistoval #23 Tomáš Tóth (0:1).
01:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves B:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk, David Halamíček, Petr Lávička