1:8
0:7
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - ACEMA Sparta Praha B 1:18
19. Tomáš Kupsa - 1. Štěpán Novák, 7. Štěpán Novák, 15. Štěpán Novák, 16. Štěpán Indra, 17. Matteo Šoman, 18. Daniel Večl, 24. Daniel Vostřák, 27. Tomáš Novotný, 28. Matyáš Malkus, 30. Daniel Večl, 30. Matteo Šoman, 33. Adam Roháč, 34. Štěpán Indra, 36. David Rozhon, 39. Štěpán Indra, 39. Matteo Šoman, 40. Štěpán Novák, 41. Tomáš Novotný; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 3:3 + Matyáš Kopecký OS; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Slezák ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 0:3, 1:8, 0:7;
45:00
42:27
Vyloučen hráč #17 Dominik Hybš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
40:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #4 Tadeáš Meixner (1:18).
39:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #9 Štěpán Indra (1:17).
38:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #78 Adam Roháč (1:16).
38:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #37 Štěpán Novák (1:15).
35:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #78 Adam Roháč (1:14).
33:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #9 Štěpán Indra bez asistence (1:13).
32:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Adam Roháč z trestného střílení (1:12).
31:33
Vyloučen hráč #42 Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:33
Vyloučen hráč #42 Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B - osobní trest.
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč #15 Oliver Cerha družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
29:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #68 Lukáš Mitera (1:11).
29:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #78 Adam Roháč (1:10).
27:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #80 Daniel Večl (1:9).
26:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #9 Štěpán Indra (1:8).
23:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #9 Štěpán Indra (1:7).
18:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #16 Tomáš Kupsa, asistoval #20 Ondřej Janeček (1:6).
17:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #15 Matyáš Malkus (0:6).
17:14
Vyloučen hráč #17 Dominik Hybš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:31
15:25
15:00
15:00
14:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (0:3).
12:41
Vyloučen hráč #30 David Rozhon družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
07:50
Vyloučen hráč #30 David Rozhon družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
06:01
00:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:1).