1:3
1:0
- : -

ACEMA Sparta Praha B U23 - AIK Steel Kladno 5:4pn
4. Jan Kos, 5. Jan Kos, 21. Adam Kocián, 37. Jan Kos, N Adam Kocián - 12. Jakub Šíma, 16. Jakub Šíma, 23. Ondřej Blažek, 28. Jakub Šíma; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #71 Jakub Šíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #74 Adam Kocián a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #16 Jaroslav Chalupný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #62 Jan Linhart a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #15 David Schneider a vstřelil gól.
36:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #3 Michael Řehák (4:4).
32:06
Vyloučen hráč #76 Dominik Vorlíček družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:14
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #99 Jiří Šimon (3:4).
22:50
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #22 Ondřej Blažek, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:3).
20:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #26 Jan Kos (3:2).
15:04
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #76 Dominik Vorlíček (2:2).
15:00
15:00
14:30
Vyloučen hráč #56 Adam Novák družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
11:25
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (2:1).
07:42
Vyloučen hráč #93 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za hrubost.
06:03
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B U23 neproměnil #3 Michael Řehák.
04:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #74 Adam Kocián (2:0).