4:0
2:1
- : -

FBC Draci Říčany - FbŠ Bohemians B 7:1
8. Marek Svoboda, 19. Štěpán Schneider, 26. Matyáš Filip, 26. Štěpán Končický, 28. Marek Svoboda, 40. Štěpán Schneider, 43. Kilián Smetánka - 45. Jan Timura; rozhodčí: Jakub Flek - Albert Roučka; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Kukol 6, Jakub Zámečník 2 - Filip Matys 6; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 10:7
45:00
44:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jan Timura, asistoval #48 Michal Chrástecký (7:1).
44:50
Tak přece jen se Bohemians dočkali,po střele Chrásteckého se k dorážce dostal Timura.
44:03
Golman Matys si dnes opravdu zachytá, Draci Bohemce nedávají šanci a na balonek si tak  borci v zelenobílém sáhnou jen zřídka
42:37
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #21 Kilián Smetánka, asistoval #33 Marek Svoboda (7:0).
41:31
Vyloučen hráč #93 Tomáš Kadlec družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
39:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #69 Štěpán Končický (6:0).
39:24
Střídání brankáře. Nový brankář #53 Jakub Zámečník družstva FBC Draci Říčany
36:02
Vyloučen hráč #21 Kilián Smetánka družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
36:02
Vyloučen hráč #27 Ondřej Nedavaška družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
35:14
Na samotném konci přesilovky Bohemians šli hráči 3 na golmana ale hráč s číslem 18 se rozhodl vystřelit a trefil jen do prostřed brány,kde stál jen golman a zhatil tím snížení na rozdíl 4 branek.
33:19
Vyloučen hráč #66 Tomáš Znamenáček družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:9
30:00
27:25
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #8 Filip Steinhaizl (5:0).
27:25
Z rohu opět prohraná buly na straně Bohemky a rychlým crossem Svoboda uklizuje do prázné brány. Bleskově využitá přesilovka.
27:21
Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
27:21
Holomeček po zbytečném faulu na soupeřově polovině si jde odpočinout na 2 minuty.
25:25
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický bez asistence (4:0).
25:25
Draci rychle vyhráli buly a rychlým útokem se prosazují, dřív než se Bohemka stačila oklepat.
25:22
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #73 Matyáš Filip, asistoval #8 Filip Steinhaizl (3:0).
25:22
Po dostoupení obránce se hráč s číslem 73 obtočil na středu velkého brankoviště a zády k brance nedal golmanovi šanci.
25:00
Hra se zatím odehrává nejvíce ve středu hřistě a pro oko diváka je zápas zatím spíše nezajímavý.
18:34
18:34
Po chybě obránce Bohemky šel soupeř do přečíslení 2 na golmana, Schneider na nic nečekal a střelou k přední tyči zvyšuje na 2:0!
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
07:20
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (1:0).
07:20
Svoboda z Říčan po uplynutí trestu se okamžitě zapojil do hry a vypíchnutím míčku soupeři se dostal do samostatného úniku, který nekompromisně proměnil do dolního rohu k levé tyči.
05:15
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.