1:1
3:3
- : -

FbŠ Bohemians B - Předvýběr.CZ Florbal MB White 8:4
4. Antonín Janoušek, 5. Lukáš Doležal, 11. Eliáš Černý, 15. Michael Čihák, 25. Michal Chrástecký, 36. Michal Chrástecký, 37. Eliáš Lux, 43. Michael Čihák - 23. Matěj Miclík, 33. Václav Kunc, 34. Adam Staněk, 44. Václav Kunc; rozhodčí: Antonín Pavlíček - Filip Rabiňák; vyloučení: 2 + Eliáš Lux 5 + Tomáš Holomeček OS:5 + Jan Michalec OS; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Svatopluk Kněžour ?, Filip Matys ? - Václav Járka ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 3:3;
45:00
44:57
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:57
Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B - osobní trest.
44:57
Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:57
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White - osobní trest.
44:57
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nesportovní chování.
43:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #52 Václav Kunc, asistoval #3 Matěj Miclík (8:4).
42:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák bez asistence (8:3).
36:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #9 Eliáš Lux, asistoval #28 Antonín Janoušek (7:3).
35:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 Michal Chrástecký, asistoval #66 Lukáš Krupička (6:3).
33:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #90 Karel Schamberger (5:3).
32:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #52 Václav Kunc, asistoval #71 Jiří Miler (5:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Matys družstva FbŠ Bohemians B
30:00
30:00
26:57
Vyloučen hráč #9 Eliáš Lux družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za sekání.
26:37
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil #48 Michal Chrástecký.
25:53
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
24:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 Michal Chrástecký, asistoval #10 Lukáš Doležal (5:1).
22:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (4:1).
19:00
Vyloučen hráč #10 Lukáš Doležal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #91 Jan Timura (4:0).
10:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #84 Eliáš Černý bez asistence (3:0).
04:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Lukáš Doležal, asistoval #48 Michal Chrástecký (2:0).
03:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #28 Antonín Janoušek bez asistence (1:0).
02:00
Vyloučen hráč #75 Michal Bartoníček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
01:52
Vyloučen hráč #21 Marek Dlask družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hra bez hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Pavlíček a Filip Rabiňák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Vojtěch Pecha, Roman Černý, Lukáš Krupička, Michal Chrástecký, Lukáš Doležal