0:1
- : -
TROOPERS

Snipers Třebíč - TROOPERS 5:7
5. Jan Vochyán, 7. Michal Machálek, 17. Jan Černý, 26. Jan Homolka, 37. Alexander Svoboda - 1. Daniel Budík, 10. Petr Voltner, 14. Vojtěch Potáček, 15. Daniel Minich, 33. David Mati, 34. Jan Grábl, 43. David Mati; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 98; zásahy brankářů: Petr Brestovský 18 - Jan Chrást 18; po třetinách: 3:4, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Pro diváky dnes útočný florbal na obě strany. Udělali jsme fatální chyby a soupeř těchto kvalit je nekompromisně trestal. Velké plus - naše přesilovka. Díky soupeři a přejeme štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér):
Utkání mělo florbalovou úrověň, která odpovídala postavením týmů v tabulce. Po většinu utkání jsme byli lepším týmem. Zkomplikovali jsme si situaci častým vylučováním a perfektním využíváním přesilovek soupeře. Děkuju hráčům, divákům. Soupeři přeji šťastný vstup do play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:59
Hra byla bojovná, vyrovnaná, vyhrál šťastnější...
59:00
Střela hostů z půlky těsně míjí prázdnou branku.
57:05
Benáček naštvaný kvůli prohranému souboji.
55:15
Kuželka udržel soupeře v rohu na zádech a dával Štveráčkovi před branku. Ten bohužel přízemní střelou bránkáře nenachytal.
53:50
Domácí půl minuty tlačili, nyní na míčku hosté.
52:30
Oba týmy hrají s velkým nasazením.
51:04
Hra je teď nahoru dolu. Konečně se více hraje florbal, než bojuje.
50:00
Útok hostů končí nepřesným zakončením.
49:05
Snipers v tlaku. Bohužel branku ne a ne vsítit.
48:02
Domácí Vochyán motá hlavy hostům, ale nerazil akorát na Suchomela.
46:08
Štveráček nyní zablokoval střelu do odkryté branky domácích.
45:40
Hráče hostů Suchomela není dobré dráždit....má skoro dva metry a beztak sto kilo a umí je využít.
43:00
Hráči Troopers chvíli půjčili Snipers míček, ale hned z rychlého protiútoku se přesnou kombinací přes šíři hřiště prosadili.
42:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #3 Marek Horáček (5:7).
42:30
A další střídání také ne. Akorát branku netrefili.
41:02
Nyní na hřišti lajna domácích se dvěma juniory. Hosté jim míček nepůjčí.
39:59
Viděli jsme zajímávou třetinu plnou soubojů a i nějaké branky padaly. Ale hra je spíš boj, než pohledný kombinační florbal.
39:45
Domácí teď chvíli tlačí.
39:00
A zase hráči bourají vlastními těly mantinely.
38:22
Občas jsou tu k vidění zápasnické chvaty a dost to na hřišti jiskří. No tohle bych nechtěl foukat.
36:33
Přesilovku domácích zakončuje přízemní střelou Saša Svoboda po luxusním krosu "Vochyho".
36:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #47 Jan Vochyán (5:6).
35:10
Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
34:50
Standardka z nebezpečného místa končí akorát ziskem hostů.
34:10
Hosté využili přesilovou hru s přehledem kombinací do poloprázdné kasy.
33:14
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #28 Jiří Knotek (4:6).
32:39
Vyloučen hráč #32 Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
32:03
S Horáčkem za brankou nikdo nehnul a naservíroval před branku Matimu.
32:01
29:05
Hosté tlačí, ale branku se jim dát nedaří.
28:02
Na boku hřiště jsou branky a nyní se do ní vsítil jeden z hostů. Kvůli tomuto "gólu" byla přerušena hra a ošetřování.
27:30
Obrovská šance hostů končí na břevnu.
25:37
Krásná akce domácích končí brankou - Kůs dostal kros přes celou polovinu soupeře a našel před brankou volného Homolku.
25:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #11 Kryštof Kůs (4:4).
25:00
Teď lehké emoce od hostů kvůli rozehrávce.
24:30
Dva pohotové zásahy brankáře Brestovského.
23:00
Obrovská šance domácích - Kůs vystihl rozehrávku na půlce, šel dopředu a servíroval "Vochymu" do poloprázdné branky. Ten trefil pouze tyč.
22:30
Střela nadějdého juniora Stránského těsně vedle.
22:00
Hosté nyní mají více ze hry a domácí se jen brání.
20:01
Úvodní buly vyhráli hosté a cvrnkají si to na své půlce.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
19:59
Zatím sledujeme bojovný a vyrovnaný florbal. Snad budou mít střelci stále přesnou mužku a uvídíme ještě spoustu vstřelených branek.
19:10
Střela Dlabače jen do boční síťky.
17:05
Teď kuriozní situace - dva míčky na ploše, ale všichni věděli, se kterým se hraje a hlavně Jan Černý, který vypružil od "modré" a vstříl branku, která znamená snížení.
16:38
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #71 Vojtěch Janata (3:4).
14:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #27 Petr Kadlec (2:4).
14:10
Dvě rychlé branky posílají hosty do vedení.
13:36
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #10 David Mati (2:3).
12:42
Mati trefuje tyč.
12:12
Hra se přelívá ze strany na stranu.
09:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (2:2).
09:28
Dnes se tu přesilovky využívají velmi rychle. Branka hostů znamená vyrovnaný stav 2:2.
09:19
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:25
Dobrý zákrok brankáře Brestovského.
06:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #11 Kryštof Kůs (2:1).
06:19
Bleskově využitá přesilovka posíla domácí do vedení.
05:50
Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
04:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #46 Alexander Svoboda (1:1).
04:41
Rychle využitá přesilovka domácích srovnává stav na 1:1.
04:38
02:48
Nebezpečná střela od Gregora.
00:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #34 Jakub Gregor (0:1).
00:21
První střela hostů končí v síti.
00:01
První vyhrané buly si připisují domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Jakub Gregor, Jan Grábl, Daniel Budík, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Adam Benáček, Vojtěch Jahoda, Martin Žák, Tobiáš Stránský