1:2
1:2
- : -

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 3:6
3. Václav Vavruška, 35. Ondřej Kawulok, 60. Ondřej Kawulok - 4. Miloš Tyl, 14. Michal Klápa, 29. Jan Běloch, 30. Michal Klápa, 44. Michal Strachota, 51. Michal Strachota; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 265; zásahy brankářů: Marek Netopilík 6, Tadeáš Dittrich 4 - Daniel Váradi 23; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #17 Vladimír Trčka (3:6).
58:16
Hostí měli šanci na gól do úplně prázdné brány ale nakonec z toho nic nebylo.
56:03
Timeout Florbal Ústí
52:55
Domácí mají neskutečně moc šancí ale netrefují bránu.
50:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:6).
50:24
Dittrich neskutečě vyčapal.
49:49
Vlček hrál asi moc tvrdě, zlomila se mu hokejka.
49:37
Vavruška skvěle přečetl hru a vypinknul míček hostím.
47:32
Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
46:23
Totální mela uprostřed hřiště, ale podle rozhodčí to bylo čisté.
44:25
Tauber zasazuje střelu do Váradiho z půlky hřiště
43:26
41:49
Sehrávka Vavruška na Pšeničku se mohla povést, ale bohužel střela šla nad bránu.
41:05
Na Kawuloka si dovolovali dva hráči z Varů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:2
40:00
39:15
Strachota podrazil Tauberovi nohy, ale rozhodčí to nechává klidné i přesto že se to divákům nelíbí.
37:13
Dittrich si připisuje na své konto první zákrok zápasu.
36:26
Tauber si střihl několik střel za sebou, bohužel letěly těsně vedle.
34:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #27 Dan Semerád (2:4).
33:43
Váradi skvěle čape a drží svůj tým.
33:20
Na scéna přichází Dittrich.
32:22
Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za opakované přestupky.
32:00
Střídání brankáře. Nový brankář #24 Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí
29:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (1:4).
28:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Jan Běloch, asistoval #78 Michal Strachota (1:3).
28:59
Sehraná dvojka bratrů Semerádových se potkala na trestné lavici.
28:31
Vyloučen hráč #27 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:02
Vyloučen hráč #25 Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
25:58
Semerád zabránil střele hráče hostí v protiútoku.
24:25
K. Vary si dobře brání svojí svatyni.
24:05
Duo Pavelka a Vavruška se seběhli na hráče hostí.
22:55
Tento zápas e víc a víc přiostřuje. Hráči jsou poněkud agresivní.
22:33
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šimeček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
19:28
Pavelka na malou chvíli ztratil kontrolu nad míčkem ale rychle se zase našel.
17:17
Vítek vybojoval míček v rohu hřiště a posíla ho svym bekům a uklidňuje tím hru a hráči se můžou líp střídat.
14:29
Netopilík si připisuje další zákrok
13:25
13:25
Přestože naši hráči udělali dobrou zeď před bránou Netopilíka povedlo se Varům dát gól
12:01
Souboj u mantinelů Pšeničky proti Zavadilovi byl nakonec přerušen.
10:01
Kawulok střílí na bránu ale trefuje se těsně vedle.
08:36
Peška dostal tvrdou ránu do obličeje hokejkou, naštěstí se zvedá a doufejme že je vše v pořádku.
06:57
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
06:30
Zápas je plný tvrdých hitů, uvidíme jestli to tak bude i nadále.
06:00
Každou minutu nějaký hráč sedí na zemi.
04:32
Vavruška se zdá být nevrlý.
03:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #18 Tomáš Smolka (1:1).
02:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #33 Vít Pavelka (1:0).
02:45
Ikonické duo zasahuje jako vždy!
01:22
Fuchsig M. zasadil první tvrdou střelu do golmana hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Martin Koubek, Daniel Kalaš, Michal Klápa, Daniel Nicklas, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, Václav Vavruška, Filip Šedivý, Radim Kühnel, Vít Pavelka
00:00
Vavruška vyhrál úvodní buly pro tým domácích a rovnou vybojoval standartní situaci.