2:0
- : -
FbC Skuteč

TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 4:6
6. Patrik Adámek, 13. Erik Mikas, 40. Tobias Jung, 45. Jiří Hrobský - 1. Oliver Zavoral, 3. Radek Pešek, 6. Filip Kubíček, 7. Adam Štrumfa, 21. Filip Keller, 27. Adam Štrumfa; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 5 + Jiří Hrobský 5:5; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 27 - Daniel Nekvinda 30; po třetinách: 2:4, 0:2, 2:0;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Prohráli jsme si zápas vlastní nedisciplinovaností v první polovině utkání. Gratuluji soupeři k vítězství.
45:00
Střely ve 3. části: 13:10
45:00
44:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #18 Patrik Adámek (4:6).
41:06
Timeout TJ Sokol Jaroměř
39:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:6).
35:34
Vyloučen hráč #73 Lukáš Dvořáček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:13
30:00
27:02
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:08
Vyloučen hráč #40 Ondřej Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra rukou.
26:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #73 Lukáš Dvořáček (2:6).
25:58
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
24:31
Vyloučen hráč #4 Matěj Florián družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
20:43
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #67 Filip Keller, asistoval #99 Deniz Rybenský (2:5).
19:44
Vyloučen hráč #2 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:10
15:00
14:58
Vyloučen hráč #2 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
12:57
Vyloučen hráč #40 Ondřej Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
12:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Erik Mikas, asistoval #77 Tobias Jung (2:4).
06:35
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
06:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #99 Deniz Rybenský (1:4).
05:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek bez asistence (1:3).
05:01
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček, asistoval #99 Deniz Rybenský (0:3).
04:47
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:57
Vyloučen hráč #69 Daniel Nekvinda družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra na zemi.
02:59
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek bez asistence (0:2).
00:49
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #67 Filip Keller (0:1).