3:0
8:2
- : -

FBC Intevo Třinec - SK K2 Prostějov 12:2
6. Jan Mieszek, 31. Jan Mieszek, 33. Michal Martynek, 37. Michal Badura, 49. Šimon Czernek, 50. Michal Badura, 51. Jan Janáč, 52. Michal Badura, 54. Jan Mieszek, 56. Jan Janáč, 59. Jan Janáč, 60. Jan Mieszek - 52. Stanislav Elsner, 56. Jakub Krnáč; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3 + Lukáš Tomiczek OS:9; využití: 4:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Piško 19 - Tomáš Krátký 18, Jan Weidinger 11; po třetinách: 1:0, 3:0, 8:2;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Ještě 2 kroky. Díky soupeři, rozhodčím a skvělým fanouškům.
Komentář hostů Vlček Marek (Trenér):
Se poupeřem jsme vydrželi hrát vyrovnany zápas asi 25 minut, kdy jsme ale nebyli schopni proměnit žádnou šanci. Soupeř pak začal být produktivní a my vysedávat na trestné, tím jsme si koledovali o výprask, který jsme po zásluze obdrželi.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (12:2).
59:09
Třinec to zkouší v šesti a hned se prosazuje.
58:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #74 Michal Badura (11:2).
58:33
A máme tady třetí hattrick!
58:15
Badura na dvakrát do gólmana.
57:34
Tomiczek našel dobře postaveného Bajtka, který trefil pouze gólmana.
57:05
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Laurenčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
55:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #26 Jan Smička (10:2).
55:57
Přestože Piško zasáhl, miček nešťastně doskákal až do brány.
55:45
Timeout FBC Intevo Třinec
55:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #23 Michal Martynek (10:1).
55:45
Janáč se střelou ze středu prosazuje.
53:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #21 Tomáš Sikora (9:1).
53:09
A máme tady další hattrick. Jan Mieszek využívá přesilovou hru, kdy dostal nahrávku do prázdné brány.
52:42
Vyloučen hráč #26 Jan Smička družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
51:43
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (8:1).
51:43
Prostějov se poprvé v zápase prosazuje.
51:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #35 Jan Mieszek (8:0).
51:14
Michal Badura si připisuje hattrick v dnešním utkání.
50:40
Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
50:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #19 Matěj Hecl (7:0).
50:17
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Weidinger družstva SK K2 Prostějov
50:17
Další vymetená pavučinka, ale tentokrát v podání Honzy Janáče.
49:19
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #27 Jan Fiedor (6:0).
49:19
Badura trefil přesnou střelou odkrytou skulinku v bráně.
48:34
Hecl projel celé hřiště poté nahrál na M. Martynka, který stal osamocen před bránou, ten ale míček netrefil ideálně.
48:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (5:0).
48:11
Šimon Czernek se konečně prosazuje a navyšuje skóre domácích.
46:02
Bajtek trefil boční síťku! Následně měl Prostějov přečíslení.
44:46
Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
42:39
Zvládnuté oslabení pro domácí.
42:14
Prostějov se usadil ve svém útočném pásmu a snaží se kombinovat. Třinec zatím podstivě bráni.
41:30
A teď s početní výhodou začíná Prostějov.
40:39
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
40:01
Třinec začne třetí třetinu početní výhodou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:5
40:00
39:55
Turoň našel dobře postaveného Dronga, který vypálil střelu do odkrytého růžku. Gólman skvělým zákrokem chytá.
39:30
Vyloučen hráč #19 Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:56
Dobře rozjetý Czernek vypáli z otočky prudkou střelu, kterou gólman tak tak vyrazil.
37:45
Kupczak našel dobře zadovkou Fiedora, který bohužel přestřeluje.
37:14
Třinec rotuje z místa na místo a z toho si vytváří čim dál více šanci.
36:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura bez asistence (4:0).
36:03
Cela střídačka řekla Badys vystřel a Badys vystřelil přímo do víka.
35:13
Dalších pár pardáních kliček v podání Matěje Hecla.
34:23
T. Sikora vypalil dělovku, gólman připraven.
33:54
Piško chytá únik Prostějova.
32:49
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michal Martynek, asistoval #47 Jan Janáč (3:0).
32:49
Martynek tečoval střelu Janáče.
32:14
Mieszek se pokusil znovu zasunout za gólmana, chybělo málo aby se mu to podařilo.
31:03
Matěj Hecl se prokličkoval přes dva hráče a zkusil překvapit gólmana z poza brány.
30:35
30:35
Jan Mieszek perfektně vymetl pavučinu.
30:01
Třinec si z dobrého tlaku vytvořil dvě slušné gólovky, které však gólem neskončily.
29:06
Kombinační hra Třince.
27:35
Czernek dostal nabito na střed, ale míček mu však přeskakuje čepel.
27:04
Míček navštěvuje obě strany hřiště, avšak se žádné vetší akce nedočkal.
25:32
Třinec se perfektně vrací do obrany!
24:09
Hra se teď přehoupává ze strany na stranu.
22:59
Piško skvělým zákrokem drží domácí.
22:19
Na hřiště se to vyhrocuje ....
22:18
Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
22:18
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
22:18
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec - osobní trest.
21:12
Z úvodního tlaku si domící vytvořili již 2 střely.
19:03
Třinec má šanci za šanci, chtělo by to však lehce seřídit mužku.
18:34
Tomáš Sikora nahrál na volného Czerneka, ten nemířil vůbec špatně.
16:56
Dobře mířená střela Dronga jen těsně minula pravý růžek.
15:46
Hra ve čtyřech více sedí Třinci, který je převážně na míčku a z toho těží gólové příležitosti.
14:44
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
14:44
14:43
Hra se lehce vyhrocuje, a tak uvidíme hru 4 na 4.
13:45
Po ztrátě F. Sikory se přerovští dostali do nebezpečné šance, kterou hasí Piško.
12:35
Přestože se Třinec snaží kombinovat a něco vymyslet, ke větší gólové šanci to zatím nevede.
11:59
Vyloučen hráč #26 Jan Smička družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení.
11:01
Prostějov se snaží usadit na útočné polovině, ale jejich nepřesné přihrávky jim to neumožňují.
10:11
Janovský dobře zblokoval střelu soupeře.
08:59
Teď se Hecla snažil napodobit Turoň, ale dopadlo to podobně.
08:24
Prostějov se dostal do přečíslení, ale nedokázal vystřelit.
07:45
Matěj Hecl obkroužil celé hřiště, ale nic nevymyslel.
07:23
Smička trefuje boční tyčku Piškovy brány.
05:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (1:0).
05:53
Mieszek z poza brány zasunul míček za gólmana.
05:34
Domácí kombinují na své útočné polovině.
04:34
Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:25
Uvidíme první přesilovou hru v tomto zápase pro Třinec.
03:05
Fiedorova střela byla zblokováná obranou.
02:40
Hecl z dobré pozice přestřeluje.
01:38
Oba týmy vstoupily do utkání aktivně a snaží se napadat.
00:35
První šanci v tomto zápase si připisuje Prostějov.
00:01
Úvodní buly pro Prostějov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Pavel Bezouška, Stanislav Elsner, Jakub Krnáč, Jan Smička, Vojtěch Laurenčík
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Jan Fiedor, Dominik Kupczak, Michal Badura