2:3
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - PSN Tatran Střešovice 5:6
16. Michal Václavík, 27. Vojtěch Krupička, 38. Radek Drba, 48. Maxmilián Škoda, 57. Michael Wertheim - 10. Šimon Vavroušek, 15. Tomáš Rosa, 38. Vojtěch Kún, 39. Šimon Vavroušek, 40. Matěj Čelakovský, 46. Šimon Vavroušek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktor Hejna 26 - Tomáš Jurco 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:1;
Komentář domácích Vojta Marek (Trenér):
Od nás dnes velmi slabý výkon. Zápas rozhodly naše lacině inkasované branky v závěru druhé třetiny. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Dneska rozhodl dobře zvládnutý závěr druhé třetiny. Škoda, že jsme Spartu pak pustili zpátky do hry. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:59
Je rozhodnuto. Body dnes po vyrovnaném utkání putují do Střešovic.
56:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:6).
56:09
Wertheim teď krásnou střelou z mantinelu snižuje.
55:42
Kuriózní situace na středu hřiště, kde se srazili dva Tatranští hráči. Naštěstí jsou v pořádku.
54:56
Horké chvíle teď zažívá Jurco. Tatran však tlak Sparty ustál.
53:20
Piskáček vypálil míček, který se ještě Pretl snažil dorazit, avšak na Hejnu byl krátký.
51:43
Fišer zadovkou našel Sedláčka, který z první střílí do připraveného golmana hostí.
50:51
Panuška u mantinelu zvolil střelu do zakleknutého Sedláčka.
49:39
Fanoušci Tatranu jsou teď poněkud neklidní. Nelíbí se jim výroky rozhodčích.
47:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #8 Maxmilián Škoda bez asistence (4:6).
47:35
Škoda v samostatném úniku míři přesně k vzdálenější tyči.
47:14
Sparta teď zavřela Tatran a snaží se najít skulinku, kudy dostat míček do branky.
45:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #6 Michal Malhocký (3:6).
45:02
Tatran svým pohybem rozhodil sparťanskou zeď a zvyšují tak svůj náskok.
44:01
Kuchynka teď vymíchal všechny tatranské hráče přítomné na hrací ploše.
42:41
Pořadatelé teď mají spoustu práce s rovnáním mantinelů po sérii soubojů.
39:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Malhocký (3:5).
39:36
Standartní situaci využívá Čelakovský
38:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #7 Jakub Lisa (3:4).
38:36
Chyba v obraně Sparty znamená čtvrtý gól za zády domácího golmana.
37:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba bez asistence (3:3).
37:58
Drba si přeběhl půlku hřiště a zamířil přesně mezi Jurcovy betony.
37:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #2 Matěj Švarc (2:3).
36:41
Ani Sparta z početní výhody nic nevytěžila.
36:25
Tatran nechal před bránou dvakrát dorážet osamoceného Sedláčka. Jurco udržel míček před brankovou čarou.
34:41
Vyloučen hráč #24 Tomáš Rosa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:41
Přesilovou hru si vyzkouší i domácí Sparta.
33:02
Piskáček prudkou střelou prověřil Hejnovu pozornost.
32:08
Werheim vyslal dlouhou střelu na hostujícího golmana. Ten se musel hodně snažit aby míček neskončil za jeho zády.
30:21
Krupička si prokličkoval útokem Tatranu a nahrává volnému Drbovi. Ten však znovu střílí nad.
28:46
Po Wetheimově střele padl třetí gól. Rozhodčí ale rozpažil a gól neuznává.
26:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (2:2).
26:31
Krupička jednoruč dorazil Andráškovu střelu a vyrovnává.
24:19
Osamocený Vavroušek v tutové šanci strefil pouze boční síť.
23:19
Přesilovka zůstává nevyužita.
22:55
Trpělivou přesilovku Tatranu teď narušil Andrášek.
21:19
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
21:19
První přesilovku si v dnešním utkání zahraje Tatran.
18:56
Brejk 2 na 1 teď ukázkovým blokem přerušil Wertheim.
17:44
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #85 Vojtěch Andrášek.
17:44
Rozhodčí má ruku nahoře. Uvidíme trestné střílení.
15:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #36 Daniel Fišer (1:2).
15:40
Václavík po nahrávce Fišera střílí a snižuje na stav 1:2 z pohledu domácích.
14:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Tomáš Rosa, asistoval #86 Ondřej Sihelský (0:2).
14:37
Další kombinace Tatranu končí za zády Hejny. Rosa uklízel do prázdné...
13:59
Hra se teď musela přerušit. Černý po tvrdém zákroku zůstává na zemi.
13:25
Havlina vyřešil brejk Sparty nahrávkou na Drbu. Ten však míří mimo Jurcovu branku.
12:18
Tatran v klidu kombinuje na své obranné polovině.
09:15
09:15
Rychlou rozehrávkou a následnou kombinací Vavroušek otevírá dnešní skóre.
08:42
Sparta hodně střílí, zatím ale vše do bloku.
07:06
Nabíhajícího Tatranského hráče se snažil zastavit Černý. To se mu sice povedlo, ale hokejka souboj bohužel nevydržela.
04:50
Tatranu se teď nepovedli hned dvě rozehrávky. Mervart získal míček a bežel sám na branku. Pomohl si ale nedovoleně.
04:30
Drba si teď vymíchal obranu Tatranu. Střílí však mimo.
01:54
Tatran si teď kombinací vytvořil krásnou šanci na své útočné polovině. Golman Sparty má napylno.
00:35
První nebezpečnou šanci Tatranu Hejna s přehledem chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jakub Lisa, Šimon Vavroušek, Michal Malhocký, Matěj Čelakovský, Marek Hozman
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michal Václavík, Michael Wertheim, Daniel Fišer, Jakub Čech, Josef Sedláček