1:1
2:2
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:6
9. Petr Burgr, 38. Šimon Procházka, 53. Dominik Prudil, 59. Dominik Prudil - 3. Jakub Vařecha, 8. Michal Malec, 13. Jan Nevěděl, 24. Jáchym Eliáš, 58. Martin Noháček, 58. Jaroslav David; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 18 - Matěj Buršík 17; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:2;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
První polovina zápasu od nás naprosto příšerná. Začali jsme hrát až od stavu 1:4. Chyběla mi dnes odvaha ve finální fázi od našich klíčových hráčů. Počínání hráčů při obranných standartních situacích na konci zápasu, při kterých jsme naprosto vypnuli není potřeba komentovat.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Po dobré kontrolované první třetině naše hra ve všech směrech spadla o úroveň níž a po zbytek zápasu jsme soupeře lacino pouštěli do nebezpečných prostorů k zakončení. Spousta dvouminutových trestů plynoucích ze špatné hry na nohách. Vítězství si ale vážíme a děkujeme soupeři za zápas.
58:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #76 Lukáš Spurný (4:6).
58:01
Prudil rychle reaguje a snaží se udržet šance Kladna na vítězství.
57:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:6).
57:15
Timeout Kanonýři Kladno
57:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček, asistoval #89 Michal Horák (3:5).
57:15
Noháček se výborně trefuje nad Janouškovu nohu.
53:33
Hübner z půlky opět střílí, Buršík jen tak tak balónek vyráží.
52:52
Hübner z půlky vysílá prudkou střelu.
52:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #69 Hugo Hübner (3:4).
52:24
Dominik Prudil se vykličkoval jak mohl a po krásné individuální akci vstřílí branku.
52:01
Janoušek rukou vyráží střelu Brna.
51:15
Kladenská přesilová hra skončila bez vstřelené branky.
50:22
Kladnu dnes dělají přesilové hry potíže, do šancí se nedostávají.
49:11
Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
48:45
Osamocený Dvořák dostal nahrávku před kladenskou bránu, trefuje pouze Janouška.
48:00
Další rána na kladenskou branku, Janoušek kryje.
46:28
Jelínek s Noháčkem spolu rozehráli hezky standardní situaci, avšak bez gólu.
41:47
Janoušek vyráží prudkou střelu helmou.
40:10
Kladno získalo balón a pokračuje v přesilové hře.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny opět vyhrává Brno.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:12
40:00
39:58
Hübner z úuhlu pouze do boční strany branky.
39:17
I ve čtyřech si Brno vypracovalo střelu.
38:58
Vyloučen hráč #47 Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #76 Lukáš Spurný (2:4).
37:58
Po sérii tří rýchlých nahrávek přes celé hřiště zakončuje nekompromisně Procházka.
36:53
Janoušek kryje prudkou ránu helmou.
35:24
Procházka vypíchl brněnskou rozehrávku, běžel do samostatného útěku, střílí ale zcela mimo brankovou konstrukci.
35:12
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
34:39
Hübner si opět vybojoval šanci, zastaven byl až faulem.
33:55
Frýba zblokoval prudkou střelu Brna.
32:28
Hübner střílí po souhře kladenských nahrávek Buršíkovi pouze do hrudi.
29:59
Přesilová hra skončila bez kladenské šance.
28:37
Brno se zmocnilo balónku a nenechává Kladnu možnost předvést přesilovou hru.
27:56
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:00
Prudil obdržel náhru před branku, mezi dvěmi obránci se však prosadit nedokázal.
26:28
Malec předvedl krásnou individuální akci, prokličkoval hřiště a naservíroval přihrávku před prázdnou branku. Šance gólem neskončila.
24:12
Noháček z půlky zkouší pozemní střelu, Janoušek vykryl nohou.
23:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #31 Michal Malec (1:4).
23:00
Janoušek si připisuje třetí zákrok v této třetině.
21:43
Brno v obří šanci, crossové nahrávce do odkryté branky stačilo natáhnout hůl.
21:19
Oba týmy vstupují do druhé třetiny mnohem energičtěji.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
18:10
Procházka se dostal z výběhu k pozemní střele.
17:11
Kladno na balónku, ale nedostává se do větších šancí.
14:50
Eliáš střílí nad brankovou konstrukci.
13:15
Hübner zkusil Buršíka se standardní situace, ten kryje helmou.
12:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #73 Jan Nevěděl, asistoval #18 Lukáš Jelínek (1:3).
10:39
Kladno přesilovou hru nevyužilo.
10:07
Sochor v obří šanci v brankovišti před poskakujícím balónkem. Situace gólem neskončila.
08:35
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
08:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #98 Šimon Procházka (1:2).
08:12
Kladno reaguje a snižuje náskok Brna.
07:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:2).
07:27
Janoušek helmou zneškodnil šanci Brna.
06:45
Vyloučen hráč #12 Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
05:49
Prudil se dostal ke střele, trefuje se pouze do bloku.
04:03
Sochor zkusil nahrát přes velké brankoviště, Buršík zachytil balónek nohou a tím si připisuje první zákrok utkání.
02:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #47 Tomáš Zeisel (0:1).
02:39
Hosté využívají hned svou první šanci.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Michal Malec, Jáchym Eliáš, Tomáš Zeisel, Jakub Vařecha, Jaroslav David
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Karel Frýba, Filip Sochor, Hugo Hübner, Matěj Mach, Lukáš Spurný