3:3
1:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 9:8
8. Jan Slaběňák, 13. Adam Palčinský, 15. Nikolas Vizváry, 19. Ondřej Jankovský, 20. Adam Zubek, 27. Ondřej Jankovský, 32. Martin Gattnar, 38. Lukáš Fukala, 51. Adam Palčinský - 5. Ondřej Pužman, 10. Jan Zoufalý, 23. Jakub Seibert, 38. Jakub Seibert, 40. Filip Bergman, 44. Jan Zoufalý, 45. Ondřej Pužman, 58. Filip Bergman; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:2 + Tomáš Vorel 5; využití: 0:3; diváků: 88; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 8, Matyáš Dušan Bazala 1 - Ondřej Tomšík 24; po třetinách: 5:2, 3:3, 1:3;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
kostrbatý a nervózní výkon udělal z dnešního utkání výsledkové drama.
Utkání bylo celkově opatrné a bez výrazného náboje. Poslední ranou byla pětiminová přesilovka na přelomu druhé a třetí třetiny, která tempo ze zápasu vymazala zcela což bránícímu soupeři vyhovovalo.
Přesto pocovidový rozjezd dobrý.
Komentář hostů Stožický Jiří (Trenér):
V první třetině jsme se nemohli srovnat s kvalitou a rychlostí domácích, především výborné 1.lajny. Jen díky efektivitě jsme zůstali ve hře. Od druhé třetiny jsme pomalu začalali vyrovnávat hru a začali jsme být více nebezpečný do útoku. Je to paradox, ale pomohlo nám zbytečné vyloučení na 5.minut, v oslabení jsme dali 2.góly, soupeř se trochu začal bát o výsledek a vyrovnání nakonec nebylo daleko. Jsem rád, že jsme zafungovali jako dobrý kolektiv a dokázali jsme během zápasu zvednout kvalitu své hry. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme.
57:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (9:8).
57:57
Střídání brankáře. Nový brankář #19 Matyáš Dušan Bazala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:57
První dvě střely od manťáku byly neúspěšné ale následná dorážka z brankoviště už jo
51:56
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #65 Adam Zubek.
50:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (9:7).
50:49
Po delší době něco koukatelného, Zubek našel z rohu Palčovu hokejku v brankovišti a je to zase o dva
49:00
Szturc z první přestřeluje
47:30
Trochu se to teď na hřišti dosekává
44:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #45 Filip Bergman (8:7).
44:26
Ani tohle úplně nevyšlo, Pužman z brankoviště rychle snižuje. Asi bude nejlepší hrát v pěti..
44:15
Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
44:15
Tak teď si zase domácí zkusí pro změnu oslabení
43:40
Možná je pro domácí dobře, že už je po ní..
43:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (8:6).
39:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (8:5).
39:44
Bergman individuální akcí snižuje
38:32
Vyloučen hráč #65 Tomáš Vorel družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 5 minut za hrubost.
38:32
Po faulu na Ostárka pětka pro hosty, oficiálně za hrubost ale bylo to spíš za blbost..
37:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #79 Jakub Galia (8:4).
37:30
Fuky to fuknul Tomšíkovi pod nohou
37:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #45 Filip Bergman (7:4).
37:05
Gattnar obral Zoufalého o míček ale Tomšík zasáhl bezchybně
36:35
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:35
Tak teď si to můžou vyzkoušet i hosté
36:08
No, tak naši hokejisti měli dneska ty přesilovky o něco lepší
34:07
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:27
Ostárek hasí nebezpečí před vlastní kasou
31:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (7:3).
31:17
Pěkná kombinace z jedničky a míček se šnečím tempem dostává za brankovou čáru
28:38
Pužman mimo tři tyče
26:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský bez asistence (6:3).
22:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert z trestného střílení (5:3).
20:49
Druhá část začíná opět náporem domácích ale ti si dávají v koncovce trochu přednost
19:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #14 Lukáš Fukala (5:2).
19:17
Zubek vymetl levý horní
18:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #22 Nikolas Vizváry (4:2).
18:03
Domácí zase obrali obranu hostí o míček a Jankovský toho využívá
16:41
Hloža blokuje Zoufalého střelu
14:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #71 Adam Palčinský (3:2).