3:3
2:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:7
8. Lukáš Pobořil, 21. Petr Vítovec, 26. Martin Tomek, 27. Tomáš Elbl, 48. Marek Tomanec, 60. Lukáš Pobořil - 10. Jakub Seibert, 30. Filip Bergman, 33. Michal Fišera, 35. Filip Bergman, 41. Jakub Seibert, 51. Jakub Šourek, 58. Ondřej Pužman; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Šimon Hadwiger 22 - Dominik Hanuš 32; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:3;
Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér):
Dneska není co hodnotit, zápas jsme si prohráli sami ve 2.třetině, kdy soupeře necháme dostat do hry za stavu 1:4, potom už to byla jenom křeč z naší strany, podržena tragikomickými výkony jednotlivců. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře a všem díky za zápas.
Komentář hostů Stožický Jiří (Trenér):
Vstup do utkání jsme měli dneska výbornej,v naší hře byl pohyb, byli jsme nebezpečný, bohužel jsme selhali v koncovce. Ve druhé třetině soupeř po našich nedůrazech a možná částečným uspokojením zasloužené odskočil. Naštěstí jsme se vrátili k věcem, které chceme dělat a to nás vrátilo do zápasu. Ve třetí třetině jsme už byli lepší tým a zápas jsme zasouženě dovedli ke 3 bodům. Celý víkend nás drželi nestandartní situace, přesilovky, oslabení, za což jsme rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #19 Petr Vítovec (6:7).
59:34
Seibert zůstává ležet na zemi.
59:30
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:30
Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
59:02
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:34
Domácí opět v šesti.
57:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (5:7).
55:54
Fišera si šikovně poradil s 2 napadajícími hráči Ostravy.
55:22
Pobořil pouze do bloku Pužmana.
54:21
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
54:21
Třetí přesilovka domácích.
50:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:6).
47:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Marek Tomanec, asistoval #85 Lukáš Pobořil (5:5).
46:49
Seibert jak jinak, než šikovně vyvezl balón, poslal ho na Pužmana, který si s touto příležitostí neporadil.
45:30
Fišera si velmi dobře poradil s domácím Elblem, ale bránu přestřeluje.
43:30
Elbl na Tomka, a ten také pouze do gólmana.
42:48
Vítovec pouze do gólmana.
42:17
Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
40:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #5 Michal Fišera (4:5).
39:49
Pobořil s Tomancem předvedli krásnou akci v oslabení, ale ta nekončí gólem.
39:11
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50
Mikoláš trefuje tyčku.
38:24
Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
37:52
A budeme tady mít další vyloučení tohoto zápasu.
37:26
Mikoláš střílí nad.
36:04
Domácí v rozehrávce.
34:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (4:4).
34:48
Hostující Bergman nám vyrovnává utkání, a začíná napínavé utkání.
34:45
Seibert poslal jedovatou střelu, kterou domácí kapitán zlokoval.
34:17
Pužman trefuje tyčku.
32:58
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
32:58
Tomek si jde zaslouženě odsedět 2 minuty.
32:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #45 Filip Bergman (4:3).
31:09
Přindiš do bloku.
30:31
Gobel ze středu pouze do hrudi hostujícího gólmana.
29:39
29:28
Pužman nám dnes ukazuje své šikovné ruce.
29:09
Šourek pouze do bloku domácího Puma.
27:07
Plášil trefuje tyčku.
26:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #27 Marek Tomanec (4:1).
25:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #20 Adam Mikoláš (3:1).
25:04
Na potřetí se už ale trefuje a posílá domácí tým do vedení 3:1.
24:47
Vítovec na Tomka, ale ten znovu přestřeluje.
24:07
Pobořil sám na gólmana, ale vedle.
22:15
Dnešní utkání přivedlo do ČPP Arény 44 diváků.
20:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Petr Vítovec, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:1).
20:55
Sekundu po oslabení dostává hostující tým gól.
19:13
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54
Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
18:45
Pum pouze do gólmana.
18:30
Seibert nahodil neskutečný sprint.
15:51
Murinovu střelu hostující gólman vyráží.
15:09
Elbl uklidnil hru.
14:08
Pužman dal neskutečné jesle domácímu obránci.