2:3
1:2
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Kutná Hora  4:6
11. Zdeněk Vyhnánek, 30. Vojtěch Starý, 39. Aleš Tůma, 60. Zdeněk Vyhnánek - 20. Jakub Jedlička, 21. Jiří Schwarz, 40. Martin Hampl, 40. Martin Zelený, 52. Jiří Schwarz, 59. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 13 - Bohuslav Bochníček 28; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:2;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Výrazná převaha na míčku nám opět výhru nepřinesla. Do příští sezóny asi musíme více vyladit střelbu z první, jinak to budeme proti takto urputně bránícím týmům neustále "pálit" do kompaktních bloků. Dnes navíc rozhodla chvilková ztráta koncentrace v samém závěru druhé třetiny, když pracně nabyté vedení nepochopitelně ztratíme ve dvou střídáních po sobě. Škoda, byli jsme lepší, ale ne dost a v určitých detailech, aby to stačilo na výhru.
Komentář hostů:
První dvě třetiny nebyly úplně podle představ. Zbytečně jsme se nechávali uzavřít na naší polovině a dostat se tak pod tlak. Naštěstí poslední třetina nám vyšla a dokázali jsme si udělat dostatečný náskok, který nám stačil a mladoboleslavský tlak v 6ti jsme dokázali úspěšně ubránit a uhájit tak důležitou výhru. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #93 Vojtěch Starý (4:6).
58:36
Domácí stále v šesti. Uvidíme, jestli se jim podaří alespoň snížit.
58:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch bez asistence (3:6).
57:45
Hosté vyhazují míček - naštěstí mimo bránu.
54:59
Perfektní zákrok Dufka. Tohle byla gólová tutovka, ale domácí gólman nezaváhal a tým podržel.
52:55
Střílíme hodně, ale mimo. Takhle to nepůjde.
51:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #7 Václav Rejna (3:5).
51:44
Razantní střela v podání Schwarze dosvištěla do boleslavské brány a hosté vedou o dva góly.
50:02
Dufek vyráží další nebezpečnou střelu hostů.
48:47
Vyhnánek získává míček a běží k bráně. Následuje hromadná srážka a tři hráči jdou k zemi.
47:56
Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
46:24
Zmatky v hostující obraně. Domácí ani z dorážky Bochníčka nepřekonali.
44:49
Hosté jsou na dnešní zápas dobře připraveni co se týče fyzičky. Je až neuvěřitelné, že tenhle balónek dosprintovali a získali pro sebe.
42:50
Pánek ztrácí míček a Dufek si připisuje další zákrok.
42:17
Dobrý střelecký pokus Tůmy. Gólman neměl míček pod kontrolou, ale gól nepadl ani z následné dorážky.
41:19
Riskantní přihrávka ze strany hostů se štěstím prošla až do místa určení.
40:42
Ulmanova dělovka končí za mantinelem.
40:17
První úspěšný zákrok Dufka v úvodu třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
39:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #7 Václav Rejna (3:4).
39:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #33 Ondřej Spurný (3:3).
38:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #93 Vojtěch Starý (3:2).
38:25
Tůmovi se podařilo tečovat střelu Starého a domácí jdou do vedení 3:2.
37:44
Nechybělo mnoho a míček skončil v bráně domácích.
34:43
Velká chyba hostů a domácí dostali příležitost skórovat ve vlastním oslabení. Šance však zůstala nevyužita.
33:04
Vyloučen hráč #78 Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
32:50
Jeden z hostujících hráčů teď prošel přes dva domácí obránce a málem se dostal i k zakončení.
30:47
Hosté nyní nemají tolik prostoru pro zahájení útoku, protože domácí aktivně napadají každou rozehrávku.
29:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #29 Petr Machač (2:2).
29:11
Po krásné kombinaci zakončuje Starý do prázdné brány a je vyrovnáno.
28:34
Ulmanovo nepřesně nahození na bránu žádnou větší šanci nepřineslo.
27:30
Bochníček neměl míček vůbec pod kontrolou, zato měl pořádnou dávku štěstí.
26:46
Chyby hostů nedokázal Vyhnánek využít. Další střelecké pokusy byly zblokovány.
25:32
Langovi se podařilo prokličkovat mezi dvěma soupeři, ale o chvíli později míček ztrácí.
24:27
Domácí začínají trápit nepřesné přihrávky. Je jen otázkou času, než toho hosté dokáží využít.
23:15
Ulman nepřesně na Tůmu, k míčku se nakonec dostal dříve Pánek než hosté.
22:03
Hráčům Kutné Hory se zatím daří mnohem lépe bránit a domácí s tím mají celkem problémy.
20:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz bez asistence (1:2).
20:05
V úvodu druhé třetiny jsou u míčku hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
19:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #5 Jiří Schwarz (1:1).
17:25
Hostům se nepodařilo projít přes bránícího Tůmu. Pánek se střelou příliš dlouho otálel, nakonec zvolil přihrávku a tím útočná akce domácích také skončila.
16:40
Tůmův střelecký pokus od mantinelu vypadal nadějně, ale Bochníček si poradil.
15:44
Zmatek před bránou hostů. Po sérii menších faulů budou rozehrávat hosté.
15:15
Machač prověřil hostujícího gólmana, ale ten navýšení skóre ve prospěch domácích dokázal zabránit.
14:00
V souboji jeden na jednoho si vedl lépe domácí gólman Dufek.
13:18
Další střelecký pokus domácích na bližší tyč, opět bez úspěchu.
12:13
I ve vlastním oslabení se teď hosté dostali do zajímavé šance, kterou ale nedokázali využít.
11:37
Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
10:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (1:0).
10:58
Za výrazného přispění jednoho z hostujících hráčů domácí využívají této přesilovky.
10:05
První větší šance domácích, ale hostující gólman si střelu na bližší tyč pohlídal.
09:39
Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
07:57
Hosté budou rozehrávat z rohu.
07:28
Petrásek střílí těsně vedle.
06:12
I přes všechny zmatky a zapomínání míčku stále kombinuje Kutná Hora. Zatím jsme se ale nedočkali vážnějšího ohrožení domácí brány.
04:37
Kutné Hoře se podařilo dostat až před bránu domácích. Povedený zákrok domácího gólmana zatím drží skóre na stavu 0:0.
02:36
Macků blokuje nebezpečnou střelu hostů.
02:10
Kutná Hora se snaží rozehrát útočnou akci, ale je to pomalé.
00:58
Po Tůmově nahození musí poprvé zasahovat hostující gólman.
00:11
Domácí kombinují na vlastní polovině hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Ondřej Spurný, Václav Rejna, Jan Novotný, Martin Zelený, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Tomáš Malý, Vojtěch Starý, Petr Machač, Jiří Krouský, Zdeněk Vyhnánek