5:2
5:4
- : -

Z.F.K. Petrovice - TJ Slovan Havířov 11:6
6. Richard Klimek, 22. Ondřej Firda, 28. Petr Horák, 36. Jakub Češek, 37. Jakub Nota, 40. Jakub Nota, 45. Ondřej Firda, 47. Jakub Nota, 48. Ondřej Firda, 51. Petr Horák, 52. Dominik Chvastek - 24. Ondřej Murín, 30. Tomáš Revenda, 48. Dalibor Baláš, 58. Jan Drong, 58. Radim Ivan, 59. Adam Gábor; rozhodčí: Martin Both - Kamil Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 12 - Ivo Sikora -8, Jan Říman -1, Ivo Sikora -3, Jan Říman 0, Jan Říman 1, Ivo Sikora -6, Jan Říman -2, Ivo Sikora -1; po třetinách: 1:0, 5:2, 5:4;
58:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Adam Gábor, asistoval #20 Jan Drong (11:6).
58:30
Hosté se dostali na gólovou vlnu.
58:00
Chvastek těsně před bránou přestřeluje.
57:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #65 Petr Skácel (11:5).
57:24
Další gól hostů.
57:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #56 Patrik Charvát (11:4).
55:01
Kocur to hezky vyzkoušel za běhu, brankář ale vyráží.
54:44
Hosté první oslabení ubránili.
54:10
Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:10
Domácí budou hrát 5 na 3.
53:34
Domácí drží hosty zavřené a kombinují před bránou.
52:54
První střela přesilovky míří za Firdou, jen o kousel ale míjí.
52:44
Vyloučen hráč #65 Petr Skácel družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (11:3).
51:30
Krásná střela Chvastka!
50:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (10:3).
49:45
Hra se točí z jedné strany na druhou, je jen otázkou času, než padne další branka.
47:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #40 Dalibor Baláš bez asistence (9:3).
47:11
A hosté opět střídají gólmana, myslím že už jsme všichni ztracení, kdo v té bráně vlastně je. No, buďme rádi, že těch brankářů nemají víc.
47:10
Střídání brankáře. Nový brankář #9 Ivo Sikora družstva TJ Slovan Havířov
47:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda bez asistence (9:2).
46:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #71 Petr Kašpar (8:2).
44:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #87 Richard Klimek (7:2).
44:50
Krásná kombinace Klimka a Firdy. Povedlo se jim obejít obranu hostů a doslova dopinkali míček do brázdné brány.
44:00
Kašpar měl ambice střílet, místo toho ale zakopnul a spadl.
43:09
Chvastek zablokoval střelu Ivana, které by jinak letěla do úplně prázdné brány.
42:34
Míček právě jen těsně přeskočil branku domácích.
41:00
Na druhé straně Římana zkouší svou střelou Chvastek.
40:12
Bogdanski musel hned zkraje předvést těžký zákrok.
39:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #9 Jakub Češek (6:2).
39:46
A je z toho gól!
39:43
Míček se už nějakou domu nebezpečně motá kolem brány hostů.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:00
Firda nahrál Horákovi krásně přímo před bránu, ten ale nebyl schopen tuto šanci využít a bohužel minul.
36:52
36:24
A další hezká střela od Firdy, tentokrát Sikora vyráží helmou.
35:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:2).
35:30
Po dlouhé době nějaká nebezpečná akce hostů, Bogdanski ale bez problému chytá.
35:23
Firda si připisuje další hezkou střelu, Sikora měl co dělat, aby vyrazil.
34:10
Domácí drží hosty zavřené na jejich polovině a kombinují s míčkem.
33:23
Horákova střela trefuje pouze havířovské obránce.
31:56
Ivan teď prozkoušel Bogdaského hezkou střelou z otočky.
30:28
Kašpar faulován před bránou hostů.
30:00
29:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #88 Tomáš Revenda, asistoval #40 Dalibor Baláš (3:2).
28:30
Klimek si hezky obešel několik hráčů hostů a potáhl míček přes půl hřiště.
27:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #87 Richard Klimek (3:1).
27:49
Krásná kombinace Klimka a Horáka na kterou Říman nedokázal včas reagovat a  Horák zakončoval skoro do prázdné.
27:00
Domácí obrana teď předvedla několik chyb za sebou, hostům se naštěstí nepodařilo ani jednu potrestat.
25:34
Češek prokličkoval kolem hostující brány a tvrdě prozkoušel Římana.
25:05
Homola jen těsně zachránil Bogdanského před nepříjemnou střelou hostů.
23:56
Firda před bránou střílí z otočky, gólman chytá.
23:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #26 Ondřej Murín, asistoval #7 Filip Konkolský (2:1).
22:34
Raček teď prozkoušel gólmana hostů tvrdou střelou z půlky.
21:46
21:36
Domácí si připisují dvě povedené střelecké akce.
21:30
Oba celky se do druhé třetiny pustily s větším nasazením a hra zatím probíha v mnohem vyšším tempu než v třetině první.
18:00
Hosté jsou na míčku a zdržují na vlastní polovině.
16:45
Hezký unik Klimka. Vystřelit se mu sice podařilo, ale trefit bránu už ne.
16:00
14:39
Kašpar při běhu sám na bránu míjí.
13:08
Revenda na poslední chvíli zachytil střelu domácích a zachránil svuj tým před možným gólem.
12:00
Kocur faulován a domácí tak mají šanci rozehrávat blízko hostující brány.
11:00
10:00
Chvastek teď před domácí bránou hezky zmařil snahy hostů a získal navíc pro svůj tým rozehrávku.
09:00
První šance hostů.
08:01
Hosté si ještě nepřipsali ani jednu střelu na bránu.
07:30
Lademberger střílel z poloviny, míček letěl tak mimo, že ani neohrozil Bogdanského.
07:00
06:00
Hezká samostatná akce Chvastka před bránou hostů, ke střele už se nedostal
05:22
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Richard Klimek, asistoval #7 Petr Horák (1:0).
05:10
První střelu domácích si připisuje Firda, Sikora chytá.
03:40
Heiser chyboval při rozehrávce a nahrál Skácelovi, ten míček ani nezpracoval.
03:00
Na míčku už se několikrát přostídaly oba celky, žádnou střeleckou akci jsme ale zatím neviděli.
01:01
Hosté nebyli na míčku dlouho, domácím se rychle podařilo získat jej pod svou kontrolu.
01:00
Z nějakého nepochopitelného důvodu se trenét hostů rozhodl, že budou střídat gólmany asi každých 7 minut.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Kamil Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Jakub Mrózek, Patrik Charvát, Jan Drong, Patrik David, Petr Skácel
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Daniel Flašar, Tomáš Hořecký, Dominik Chvastek, Radim Heiser, Jakub Nota