4:0
4:3
- : -

DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 9:6
17. Jiří Šafařovský, 24. Tadeáš Melíšek, 26. Tomáš Novotný, 35. Tadeáš Melíšek, 37. Tadeáš Melíšek, 44. Petr Linc, 45. Tadeáš Melíšek, 53. Rudolf Klement, 56. Ondřej Halej - 4. Marek Veselý, 7. Matěj Stůj, 20. Matyáš Bachmaier, 54. Matyáš Bachmaier, 54. Marek Pixa, 55. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 19 - Petr Weissgärber 12; po třetinách: 1:3, 4:0, 4:3;
55:52
Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
55:31
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (9:6).
55:31
Halej po přihrávce Lince neměl problém zakončit do prázdné branky.
54:19
Timeout DDQ Florbal Chomutov
54:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr, asistoval #19 Ondřej Riebauer (8:6).
54:19
Chomutov polevil v důrazu před brankou a Kladno už se pomalu dotahuje.
53:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (8:5).
53:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #11 Matěj Stůj (8:4).
53:19
Bachmaier se vytočil do středu a odkryla se mu celá brána domácích.
52:52
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement, asistoval #18 Jiří Šafařovský (8:3).
52:52
Klement běží sám od své brány a nemá žádný problém s připsáním své první branky.
51:38
Dvě střely ze strany Kladna, ale pokaždé přímo do Štěpánka.
50:19
Chomutov stále brání jakékoli střele na Štěpánka.
47:37
Kladno trochu polevilo a netlačí tolik Chomutov jako v předchozích třetinách.
45:15
Chomutov nepouští Kladno k větším šancím.
44:29
Timeout Kanonýři Kladno
44:29
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #18 Jiří Šafařovský (7:3).
43:02
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #84 Ondřej Šarša (6:3).
43:02
Po střele Šarši byl Linc na správném místě a svým důrazem opět navyšuje náskok.
42:24
Kladno má těď mnohem více šancí, aby vyrovnalo skore.
40:13
Třetí třetina začíná ještě přesilovkou pro domácí.
39:12
Šafařovský s Kellermanem D. hezky získali balon a jdou opět rozehrát akci.
38:34
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
38:34
Stůj ošklivě sundal Šaršu, který zůstává ležet na zemi.
37:07
Střely Kladna jsou jedovaté, ale Štěpánek s tím zatím nemá problém.
36:04
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (5:3).
36:04
Melíšek svou střelou posílá Chomutov do dvoubrankového náskoku.
34:45
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek bez asistence (4:3).
34:45
Golman hostí nejdříve Melíškovu střelu chytil, ale poté mu vypadla a Chomutov se tak dostává do vedení.
33:03
Klement střílí do pravého růžku, ale goman hostí s velkým štěstím chytá.
32:15
Druhá lajna Chomutova zahrála dobrou akci.
30:21
Štěrbova střela pouze do golmana.
28:45
Kladno už se dostává zase více do hry.
26:37
Chomutov teď více tlačí Kladno a nenechá jim žádné místo na rozehrání.
25:49
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:3).
25:49
Novotný po střele z první srovnává skore.
25:22
Vyloučen hráč #19 Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:03
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #10 Erich Kellermann (2:3).
23:03
Melíšek z důrazu před brankou snižuje náskok Kladna.
22:24
Kladno ve veliké šanci, ale střela míří pouze do tyčky.
18:30
Na Štěpánka tak 5 střel za strašně krátkou dobu, ale pořád drží svůj tým.
17:05
Další Šaršovo střela z půlky.
16:03
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #13 Tomáš Novotný (1:2).
16:03
Novotný střílí na bránu a Šafařovský s důrazem před brankou snižuje náskok hostí.
15:17
Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
15:17
Vyloučen hráč #63 Miroslav Šnajdr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
13:17
Linc ze středu míří pouze nad bránu.
12:49
Další dobrý zákrok Štěpánka.
12:09
Švehlovo samostatný únik končí pouze za mantinelem.
10:29
Šaršova střela, která letí nad bránu.
09:38
Chomutov už trochu více na balonu, než na začátku utkání.
06:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #63 Miroslav Šnajdr (0:2).
06:21
Šnajdr z rohu na volného Stůje a ten ze středu nemá problém se zakončením.
06:01
Veselý pouze do masky Štěpánka.
04:53
Klement na Lince přímo před golmana, ale nahrávka mu moc nesedla.
03:58
Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
03:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (0:1).
03:42
Kladno z rozehrázky otevírá skore.
03:35
Klement zachraňuje gol do prázdné
02:00
Novák dostal dlouhou přihrávku skoro až před Štěpánka, ale nedokázal ji zpracovat.
01:15
Mělíšek přečetl rozehrávku hostí a má šanci vstřelit první gol, ale goman hostí chytá.
00:20
Na balonu už tým hostí.
00:01
Úvodní buly vyhřává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Marek Veselý, Dominik Janda, Vojtěch Novák, Tomáš Chroust
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc