1:4
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:8
20. Štěpán Matěcha, 58. Tomáš Vitásek - 4. Matěj Kodl, 16. Jakub Votava, 30. Oldřich Jireček, 32. Matěj Kodl, 50. Martin Kameš, 52. Michal Nový, 53. Daniel Škoula, 60. Adam Lešuk; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6 + Tomáš Vitásek 5:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Král 20 - Dominik Kameš 17; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:4;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Dnešní utkání bohužel moc florbalové krásy nepobralo a místy z toho byla docela solidní bramboračka. Pozitivem je, že se teď na trénincích nemusíme věnovat oslabení, protože jsme si ho vyzkoušeli až až. Děkuji za utkání.
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Začátek byl těžký, domácí hýřili aktivitou a na menším hřišti to bylo znát. Připravovali jsme se na tento zápas celý týden a zaslouženě jsme vyhráli. Od druhé poloviny zápasu jsme měli zápas v naší režii. Soupeř se snažil vrátit do hry, ale svojí nedisciplinovaností se mu to nepovedlo a vezeme domu jistotu Play Off. Díky všem našim fanouškům v hale, u onlinu a těšíme se na páteční zápas doma s Litvajzem. Díky domácím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #2 Oldřich Jireček (2:8).
58:30
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
58:28
Švitorka mířil pouze do boční sítě.
57:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:7).
57:38
Matěcha jen přihrál nahoru na Vitáska a ten skvělou ranou vymetl růžek branky Kameše.
57:31
Proti střele Kodla se postavil Primásek.
56:56
Hlavnička vybojoval míček pro Pohla, ten v situaci 1 na 1 pouze trefil připraveného Vavrušku.
55:17
Mellan zpět na hřišti, domácí přečkali další oslabení.
55:09
Proti střele Uhříka skvěle zaklekl Vitásek.
54:25
A další odpal Vitáska.
54:14
Domácí se osvobozují výhozem zásluhou Vitáska.
53:17
Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
53:17
I trenér domácích jen podotkl, "Tahle byla jasná".
52:50
Bohužel slet dvou rychlých protiútoků a zakončení do poloodkryté branky znamená odskočení hostů na stav 1:7.
52:05
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Škoula, asistoval #88 Matěj Kodl (1:7).
51:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #98 Martin Kameš (1:6).
51:11
Mellan vystihl rozehrávku soupeře a do protiútoku poslal Nezdaru, akce skončila v rohu hřiště
50:00
Dnešní utkání sleduje 55 skvělých diváků, DĚKUJEME!
49:02
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #71 Michal Nový (1:5).
49:02
Pohl se snažil rozehrát na J. Šmídu, bohužel přihrávka byla skákavá a jeho hůl tak přeskočila. Ke všemu z toho byl protiútok, který hráči Králova Dvora vyřešili na jedničku. Nový našel crossem zcela volného Kameše a ten pak zakončoval do odkryté branky.
48:17
Král si nebyl úplně jist, kde se nachází míček po jednom ze zákroků. Nakonec ho našel pod svou hrudí.
47:28
Bursa teď nabíjel Vitáskovi na osu hřiště, bohužel to chtělo o vteřinu dřív, teď už byl Vitásek v souboji a ke střele se tak nedostal.
45:45
Král ne úplně jistým zákrokem teď nadělal problémy svým spoluhráčům. Vše zažehnal Pohl čistým odebráním míčku z hole soupeře.
45:23
Střelu Nezdary srazil Kodl do rohu hřiště.
44:58
Turnov je neustále pod tlakem velmi dobře pressujících hráčů soupeře.
43:47
Králův Dvůr vysoko napadá až za brankou domácích. Tentokrát se zmocnili balónku hosté, ovšem za pomoci faulu.
42:47
Vlček po srážce s jedním z hráčů Turnova se ocitl v bolestech na zemi. Po chvilce odchází za potlesku na střídačku. Snad to nebude nic vážného.
42:06
Matěcha ihned vystartoval do úniku, skvělým výhozem ho našel Král. Matěcha tváří v tvář Kamešovi neuspěl.
41:58
Střela Svobody z půlky hřiště, Král bez problémů drží v náruči.
41:37
Vlček a jeho další pokus, který prolétl J. Šmídovi mezi nohama a Král měl co dělat na poslední chvíli.
41:08
Prudká střela Vlčka, Král vyráží ramenem a zamezil i následné dorážce.
40:00
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
Turnov bude začínat třetí část opět v oslabení, Matěcha 2 vteřiny do konce druhé třetiny při rozehrávce hostů nedodržel vzdálenost.
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:26
Do rychlého protiútoku se vydal Švitorka, který vzal celou akci na sebe. Jeho střela bohužel mířila příliš vysoko.
39:17
Střela Votavy mířila na zadní tyč, skončila ovšem v rohu.
38:51
Turnov dnes opravdu skvěle brání oslabení, Maršík odpaluje do bezpečí.
38:20
Střela Vlčka neznamenala nebezpečí pro Krále.
37:56
Matěcha s Maršíkem nyní šetří čas za soupeřovou brankou.
36:58
Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:58
Emoce začínají cloumat některými hráči.
36:41
Jedovatá střela Matěchy skončila na rameni Kameše.
36:31
Král si pohlídal přihrávku, která procházela těsně před jeho tělem.
35:55
Primásek nyní uklouzl zcela mimo dění hry.
35:28
Riley trefil z voleje skákající míček, těsně vedle Královy branky.
34:44
Nebezpečná střela Baleje, Král včas vystřelil nohu a vykopl mimo brankoviště.
34:26
Králův Dvůr nyní drží Turnov v zámku.
32:19
Domácí pokračovali v akci. Vitásek naznačil střelu od půlky, shodil na Primáska, který vypustil bombu. Tato jedovatá střela div nerozpůlila TYČ Kamešovy branky.
32:02
Maršík se dostal zničehonic do zakončení po kterém se snažil ještě o dorážku, bohužel se mu míček odrazil až za branku.
31:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #50 Karel Horký (1:4).
31:26
Zničehonic se Kodl rozhodl vystřelit z osy hřiště a trefil náraamně do horního růžku. Král se jen ohlédl.
30:34
Králův Dvůr nadále tlačí. Přihrávku teď překazil Vitásek.
29:49
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #2 Oldřich Jireček, asistoval #91 Patrik Vavruška (1:3).
29:49
Rychle rozehraná standartní situace po které následovaly 2 rychlé crossy a prudká, přesná střela na kterou neměl Král nárok.
29:46
Další precizně odbráněné oslabení v podání domácích.
28:27
Maršík se dostal po chytrém zisku míčku ke střele, pouze do boční síťky.
27:46
Vyloučen hráč #19 Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
27:46
Pohl odchází na trestnou lavici se slovy, "Štěpán (Matěcha) mi řekl ať to řežu, tak jsem ho lehce říznul".
26:55
Na druhé straně se musel hned Kameš vyznamenat proti střele Matěchy.
26:29
Mellan zpět na hřišti, Turnov skvěle odbránil toto oslabení.
25:23
Po poradě rozhodčích byl zrušen trest pro hráče hostujícího celku po zákroku na Matěchu.
24:29
24:29
Nešťastný zákrok Mellana, který byl sražen k zemi a při pádu sekl svého protihráče.
23:44
Nezdara se snažil přihrát na Hlavničku do slibné pozice, jeho záměr byl vystižen bránícími hráči Králova Dvora.
23:04
Král dvěma nelehkýmy zákroky podržel svůj tým.
22:04
Vitásek svým vyhozením vyslal do protiútoku Matěchu, který akorát vyskočil z trestné lavice. Akce skončila v rohu hřiště a na balonku jsou hosté.
21:58
Uhřík trefil jen dobře zakleknutého Vitáska.
21:10
Uhřík mířil vysoko nad.
20:59
Domácí čtveřice je zatím v bránění kompaktní a nepouští soupeře ke střelám, teď se podařilo Švitorkovi vyhodit.
20:01
Hned od začátku třetiny uvidíme další přesilovou hru hostujícího celku. Po konci úvodní části se na stranu rozhodčích ne úplně vhodně vyjádřil Matěcha.
20:00
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:8
20:00
19:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #69 Tomáš Vitásek (1:2).
19:28
Standartní situace od mantinelu u střídačky hostů. Vitásek přiťukl Matěchovi, který udělal pár kroků a vymetl šibenici.
18:35
Hraje se oporavdu ve vysokém tempu nahoru-dolu, aktuálně je to Maršík, který se snaží kombinovat za brankou Kameše.
17:10
Vitásek zpátky v poli a zajisté bude chtít svému týmu pomoci více než doteď.
16:45
Pásmem domácích lítá cross za crossem, ale domácí čtyřka odolává tlaku hostů.
16:04
Clonící Horký před Králem spíš nyní dvakrát ukradl svým spoluhráčům takřka jistý gól.
15:25
BŘEVNO zazvonilo za zády Krále.
15:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #98 Martin Kameš (0:2).
14:45
Král výtečným zákrokem vychytal Jiřička.
13:20
Svoboda se vrací na hřiště a hned se zapojuje do přesilové hry svého týmu.
12:10
Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 5 minut za sekání.
12:10
Velice nešťastný a nechtěný zákrok Vitáska, který při došvihu zasáhl jednoho z protihráčů do obličeje a dostává vyšší trest na 5 minut.
11:20
Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
11:20
Svoboda se postavil do cesty Matěchovi, což se nelíbilo rozhodčím a ti tento zákrok posoudili jako nedovolený.
10:48
Hráči Králova Dvora se vydali do protiútoku 3 na 1. Tím jedním z domácích byl Mellan, který skvělým manévrem zabránil přihrávce a zpomalil tak celou akci hostů. Následně už mu pomohli rychle se vracející spoluhráči.
10:00
J. Šmída se dostal ze svou brankou do úzkých a nezbylo mu nic jiného než vyhodit na Hlavničku, kterému se nepodařilo zkrotit skákavý míček.
09:15
Rychle založený útok po ose Matěcha - Maršík, který si následně narazil s Pohlem, bohužel se poté nedostal ke střele.
07:30
Matěcha tváří v tvář Kamešovi tentorkát zkusil kličku do backhandu, míček poslal pod jeho tělem, ten se projel po brankové čáře a skončil mimo ohrožení.
07:12
Střela Matěchy končí na SPOJNICI!
06:45
Nahození Jirečka se snažil tečovat osamocený Votava před Králem. Turnovský gólman byl na toto připraven a útočník Králova Dvora si na něj nepřišel.
05:52
Střela Matěchy byla zblokována, následně se odrazila k Vitáskovi, kterému ovšem střela nesedla a skončila v rohu hřiště.
04:52
Mellan se pokusil o dalekonosnou ránu zpoza půlky, střela zapadla asi o metr vedle pravé tyče.
03:21
03:21
Velice rychlý útok vedený a zakončený Kodlem znamená vedení pro Králův Dvůr.
03:15
Domácí se snaží napadat, tentokrát si pomohli faulem.
03:03
Ukrytá střela J. Šmídy těsně vedle.
01:55
Do rozehrávky hostů se vložil Bursa a zastavil tak vznikající příležitost Králova Dvoru.
01:03
Švitorkovu střelu srazil srazil Svoboda mimo branku Kameše.
00:42
Na míčku Turnov, rozehrát se snaží Švitorka.
00:20
Úvodní akci hostů překazil Vitásek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Martin Kameš, Michal Nový, Daniel Riley
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Radek Primásek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha, Daniel Bursa