3:1
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Florbal Ústí B 14:8
8. Jan Josef Brychta, 9. Jan Karásek, 14. Adam Pivoňka, 15. Marek Hluchý, 15. Štěpán Hanzl, 20. Adam Pivoňka, 29. Martin Špaček, 31. Jan Karásek, 35. Martin Špaček, 37. Tomáš Bubeník, 40. Tomáš Bubeník, 50. Adam Pivoňka, 54. František Novosad, 57. Marek Vojáček - 5. Pavel Vítek, 5. Vladimír Štorek, 9. Leoš Nergl, 11. Pavel Vítek, 12. Leoš Nergl, 16. Vladimír Štorek, 17. Jakub Koník, 51. Jakub Koník; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 5:4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Jan Křemen 3, Jan Linhart 28 - Jan Hrstka 22; po třetinách: 6:7, 5:0, 3:1;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Komentář domácích: Vstup do začátku se nám nepovedl. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám. Kdyby nepřijel v tak malém počtu nejspíš by se mu to podařilo. Díký zlepšnému výkonu v druhé třetině  a fámoznímu Linhymu  máme stále naději zahrát si play up. Děkujeme fanouškům a soupeři. Bylo to fajn sobotní poledne.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Po tom minulém výbuchu jsme měli individuální pohovory (jakože každý sám a jeho vnitřní grow) a očividně se to nepotkalo. Chtěli jsme se na herni sitauce z druhé třetini připravit na tréninku, ale pokračujeme v 5 leté sérii individální přípravy a to dnes na domácí 3 lajny nestačilo, od druhé došla pára.
60:00
Máme za sebou velmi bláznivé utkání, kdy především úvodní dějství bylo extra ofenzivní. Rudná si připisuje velmi důležité 3 body v boji o play-off a s tím se loučíme.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:00
Poslední minuta utkání a o vítězi utkání máme pravděpodobně rozhodnuto.
56:09
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #98 Jan Josef Brychta (14:8).
56:09
Jan Josef Brychta držel a držel balonek, běhal s ním po celém hřišti a šetřil tak drahocenný čas až našel volného Marka Vojáčka, jenž přidává 14 branku na konto domácích!!!
55:25
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování hokejky.
53:25
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #45 Adam Pivoňka (13:8).
53:25
Tahle přihrávka měla oči. Adam Pivoňka našel na zadní tyči úplně volného Františka Novosada, jenž měl snadnou práci.
52:00
Hra se nám již uklidnila. Již nevidíme tolik jiskření jako v předchozích dvou třetinách i z úvodu závěrečného dějství.
50:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #99 Jiří Strnad (12:8).
49:47
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka bez asistence (12:7).
49:47
Polovina třetí třetiny za námi a z Adama Pivoňky se stává hattrick hero!!! To už pro domácí v boji o play-off vypadá dobře!!!
45:34
Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení.
45:34
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení.
44:12
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
Druhá třetina byla v duchu jako ta první. Velmi ofezivní třetina, kdy ovšem branky padaly jen do hostující branky. Oba brankáři předvedli několik skvělých zákroků, ale Jan Linhart po nástupu do zápasu již chytil správné tempo a svou branku zavřel. Ústí nepomohlo ani nařízené trestné střílení. Co nám ukáže třetí třetina?
40:00
Střely ve 2. části: 13:13
40:00
39:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (11:7).
39:07
Tomáš Bubeník podruhé!!! Tentokrát si perfektně narazil s Jaroslavem Janouškem a s hranice velkého brankoviště přidává svou druhou branku. Poprvé v utkání tak můžeme vidět vedení jednoho týmu takovým rozdílem.
36:13
36:13
Domácí zvyšují své vedení o 3 branky. Vše před sebou propálil Tomáš Bubeník.
34:47
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #98 Jan Josef Brychta (9:7).
34:47
Rychlá akce domácích a v ní Jan Josef Brychta. Toho ještě domácí obrana zvládla zastavit, ale míček se dostal do druhé vlny, kde číhal Martin Špaček, který vymetl pro změnu levou šibenici Hrstkovi branky!!!
30:01
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (8:7).
30:01
Polovina utkání a domácí jdou poprvé do vedení. Adam Pivoňka se proměnil do role nahrávače a Jan Karásek spustil další vlnu radostných emocí na straně domácích. Celá lavička vylétla, aby oslavila tuto důležitou branku!!!
29:08
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #14 Pavel Vítek.
29:08
Honza Linhart si zkušeně počkal na Víteka a jeho forhendovou kličku bezpečně likviduje, což domácí velmi silně prožívají.
28:22
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #97 Ondřej Šantora (7:7).
28:22
Přeci jen je to třetí využitá přesilová hra pro domácí, která zároveň znamená opětovné vyrovnání stavu utkání.
26:31
Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:31
Začíná se nám tu i pořádně přiostřovat. Pavel Vítek poslal k nám na stolek pořadatelů Štěpána Hanzla a zaslouženě si jde odpočinout na trestnou lavici.
25:19
Druhé oslabení v utkání tentokrát domácí bez vyšších problemů ubránili.
23:19
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Máme za sebou velmi bláznivou úvodní třetinu. Člověk by si normálně řekl, že sleduje skóre po konci zápasu, ale stav 6:7 je po první třetině. Uvídíme se za malou chvilku.
20:00
Střely v 1. části: 15:12
20:00
19:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #97 Ondřej Šantora (6:7).
19:52
Gólem do šatny koriguje domácí střelec Adam Pivoňka, jenž tentokrát zužitkoval pas od Ondřeje Šantory.
18:53
Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
16:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #24 Vladimír Štorek (5:7).
16:54
I hosté využívají svou početní výhodu a odskakují do dvoubrankového vedení.
16:17
Vyloučen hráč #18 Michal Honek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
15:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #69 Jakub Koník (5:6).
15:43
Vyrovnaný stav nevydržel příliš dlouho. Vladimír Štorek zakunčuje další úspěšný rychlý protiútok a Ústí opět vede.
14:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #31 Jan Karásek (5:5).
14:33
Rudná je jako polita živou vodou. Nejprve rychlá využitá přesilovka v podání domácího kapitána, pak úklid Štěpána Hanzla. Začínáme od nuly.
14:03
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #97 Ondřej Šantora (4:5).
13:55
Vyloučen hráč #69 Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:29
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (3:5).
13:29
Jan Karásek skvěle vystihl rozehrávku a jako na podnose naservíroval přihrávku Adamu Pivoňkovi, jemuž stačilo akorát trefit bránu.
11:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:5).
11:32
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Linhart družstva Sokol Rudná
11:32
Nevím, co bych měla dodat. Ústí sice přijelo v počtu 8+1, ale jejich rychlé protiútoky jsou smrtící, že vyhnaly Honzu Křemena z branky. Stav 2:5
10:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #28 Leoš Nergl (2:4).
08:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #69 Jakub Koník (2:3).
08:21
Už se zdálo, že Ústecký val je nepřekonatelný. Svým důrazem na malém brankovišti ji ale nejdříve protrhl Jan Josef Brychta a o 10 vteřin později byl na třetí pokus úspěšný i Jan Karásek, který vymetl pravou šibenici Hrstkovi branky. Bohužel pro domácí vyrovnaný stav nevydržel dlouhou, když rychlou akci až do prázdné zakončil Leoš Nergl. Takže po třech rychlých gólech je stav 2:3
08:02
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (2:2).
07:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #26 Martin Špaček (1:2).
04:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek bez asistence (0:2).
04:44
Po obrovské chybě domácí obrany přidává druhou branku Vladimír Štorek, jenž si suverenním způsobem poradil v souboji s Křemenem.
04:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Pavel Vítek bez asistence (0:1).
04:24
Na druhé straně se však prosazuje po důrazu Pavel Vítek.
03:40
Druhý pozdrav Jana Karáska. Proti se postavila Hrstkova hlava, které utesnila bližší šibenici.
01:15
Jan Karásek ukázal šikovné ruce v kombinaci s důrazem. Hrstka však nadvakrát rovněž jistý.
00:25
Úvodní pozdrav směřující na domácí branku jistě chytá Jan Křemen.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Horák, Vladimír Štorek, Pavel Vítek, Jindřich Grosse
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Michal Honek, Martin Špaček, Jan Josef Brychta
00:00
Krásné sobotní poledne vám přeji. V tento netradiční čas vás vítám u zápasu 20.kola Divize mezi domácí Rudnou a rezervou Ústí. Rudná má před sebou velmi důležité víkendové dvojutkání v boji o play-off. Navážou na svou vítězsnou sérii i proti Ústí a dotáhnou se na dostřel postupové pozici a nebo si Ústí upevní svou druhou pozici?