0:1
0:4
- : -

Florbal Sokolov - FBC Slavia Praha 2:6
14. Jan Hlavsa, 15. Patrik Soukup - 12. Vojtěch Šafář, 39. Tomáš Svačinka, 47. Martin Fojtík, 52. Dan Kašovský, 59. Jakub Puciow, 60. Radek Kubala; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 22 - Lukáš Rašovský 21; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:4;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Vedoucí):
Naše dnešní bezzubá utočná fáze nás stála tři body. Slavie naše chyby potrestala o po zásluze vítězí.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
U nás je to hodně o vnitřním nastavení. Dnes s vědomím mnoha absencí jsme odvedli velmi poctivý výkon do defenzivy. Od druhé třetiny nebylo moc co vytknout. Pomohla nám využitá přesilovka a soupeř do třetí třetiny vstoupil aktivním způsobem bránění. Toho jsme dokázali využít. Po dvou prohrách vydřené 3 body a zůstáváme tak ve hře. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v následujících duelech.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (2:6).
58:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow bez asistence (2:5).
55:06
Timeout Florbal Sokolov
51:12
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský z trestného střílení (2:4).
46:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:3).
44:27
Vyloučen hráč #21 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:49
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
38:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (2:2).
38:27
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
17:59
Vyloučen hráč #33 Jan Cabal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:39
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #21 Jakub Stejskal (2:1).
14:37
Vyloučen hráč #85 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
13:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #8 Patrik Soukup (1:1).
11:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #93 Dominik Beran (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Dan Kašovský, Antonín Štička, Jakub Procházka, Vojtěch Šafář, Dominik Beran
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Jan Šafránek, Stanislav Hykš, Patrik Soukup, Jan Skopový