0:4
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC ORCA KRNOV 4:7
12. Matěj Koňařík, 18. Michal Samohýl, 36. Pavel Malošík, 40. Michal Baroň - 8. Filip Svoboda, 20. Dominik Menzel, 34. Dominik Menzel, 43. Filip Svoboda, 45. Filip Svoboda, 47. Dominik Menzel, 57. Štěpán Čevela; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 19 - Matěj Kortiš 29; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:4;
Komentář domácích Kořený Michal (Trenér):
Spousta chyb v nedostupování a rozebírání hráčů při napadání. Netrefujeme odkrytou bránu. A špatná fyzická kondice. Je na čem pracovat....
Komentář hostů Lhoťan Štěpán (Trenér):
Co jsme během 20 hodin předvedli je paráda. Obrovska pochvala všem co se zapasu zucastnili. Ani zlinsky Jarda Jagr - Mtaes Koňařík nepomohl.
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:12
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:58
Timeout Zlín Lions
56:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela bez asistence (4:7).
49:36
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
46:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #96 Štěpán Čevela (4:6).
44:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (4:5).
42:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:13
40:00
39:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň z trestného střílení (4:3).
35:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #19 Adam Kresa (3:3).
33:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #91 Jaromír Filip (2:3).
33:03
Vyloučen hráč #51 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #14 Filip Fňukal (2:2).
18:19
Vyloučen hráč #44 Martin Filka družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
17:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #77 Filip Horník (2:1).
11:41
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Matěj Koňařík, asistoval #51 Adam Javořík (1:1).
07:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Štěpán Lhoťan, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda, Štěpán Čevela
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Matěj Koňařík, Filip Horník, Michal Baroň, Michael Kořének, Adam Javořík