2:4
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Panthers Praha B U23 6:7
1. Richard Strejcovský, 8. Jakub Zeleník, 9. Lukáš Fiala, 36. David Gebhardt, 55. Jakub Zeleník, 55. Richard Strejcovský - 29. Martin Mattes, 34. David Mašát, 34. David Förster, 47. Jakub Žiška, 51. Martin Mattes, 57. Tomáš Jančík, 60. Martin Mattes; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Petr Neumaier; vyloučení: 3:4 + David Mašát OS; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Topš 23 - Jan Kobza 21; po třetinách: 3:0, 1:3, 2:4;
Komentář domácích Dolejší Pavel (Vedoucí):
Hořká prohra. Děkujeme fanouškům i soupeři za utkání.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):
Dnes jsem na kluky pyšný. Přestože jsme doslova prospali úvod utkání, kluci ukázali velké srdce a velice nepříznivý stav jsme dokázali v domácí bouřlivé atmosféře otočit a zaslouženě si odvážejí tři body. Navíc se probudil i spící střelec Márt, který utkání rozhodl. Moc děkujeme i našim diváků, kteří přijeli kluky podpořit a musím ocenit úžasnou atmosféru domácích fans!!! Tak by to asi mělo vypadat na každém sportovním utkání, klobouk dolů.
60:00
59:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #72 Jan Martinek (6:7).
56:53
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
56:33
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #20 Jakub Žiška (6:6).
56:33
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha B U23 - osobní trest.
56:33
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
56:20
4 minuty před koncem získávají Panthers další šanci v podobě přesilovky. Napětí by se nyní dalo krájet.
55:55
Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:38
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #28 Martin Severa (6:5).
54:38
Tak tohle byla velká paráda! Ve slibné šanci se nyní ocitl Martin Severa. Nabíhal si ke střele, všiml si však lépe umístěného Richarda Strejcovského!
54:06
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník bez asistence (5:5).
54:06
A přece prošla! Přesněji to Jakub Zeleník trefit nemohl. Hra nyní nabírá na obrátkách!
53:27
Panthers jsou nyní na koni. Daří se jim držet balónek a nepouští teplické hráče ke hře.
51:44
Dobrou individální práci nyní předvedl Tomáš Rudolf. Po zisku míčku se dokázal uvolnit a vystřelit na branku. Jeho pokus však srazil jeden z obránců.
51:02
Domácí zvýšili aktivitu a snaží se vstřelit vyrovnávací branku. Defenzíva hostů je však zatím proti.
50:28
Slibná šance teplických hráčů nedospěla k zakončení, následný protiútok Panterů ovšem zůstal nevyužit.
50:04
Timeout FD Teplice
50:04
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #20 Jakub Žiška (4:5).
50:04
Nedáš, dostaneš. Panthers se poprvé v utkání ujímají vedení. Teplice si berou oddechový čas.
49:50
Honza Koštoval nyní bohužel nedokázal využít samostatný únik na brankáře!
49:03
Ihned po návratu Richarda Strejcovského do hry vyslal útok Panthers nebezpečnou střelu, se kterou si však Topš dokázal poradit. Balónek se však nešťastně odrazil před odkrytou branku. Tomáš Rudolf jej na poslední chvíli odklidil pryč!
47:32
Málo teď chybělo k přesilovkovému gólu pražského celku! Útočník však nedokázal trefit získaný balónek.
46:58
Vyloučen hráč #80 Richard Strejcovský družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
46:38
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #72 Jan Martinek (4:4).
46:38
Hosté vyrovnávají z celkem nenápadného průniku. Střela nebyla kdovíjak razantní, ovšem o to přesněji umístěná.
46:04
Panthers si vytváří tlak před brankou Efdéčka. Všechny střelecké pokusy však kryje brankář nebo obránci.
44:32
Hra nyní postrádá florbalovou eleganci a plynulost, která domácím přinesla 3 branky v první části.
43:31
Panthers nyní na chvíli zamkli domácí v jejich obranném pásmu. Střelecký pokus na konci této akce byl však velmi nepřesvědčivý.
41:55
Hra zatím plynule navazuje na tempo z předchozí hrací části.
40:41
Do úvodu poslední třetiny vstupují aktivněji domácí. Pokus Tomáe Rudolfa však branku nenašel.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:12
40:00
37:49
Pěknou akci nyní zahájil David Gebhardt, když překazil přihrávku Panthers ve středovém kruhu. K míčku se dostal Honza Koštoval, jehož přihrávka však Ondřeje Kuse před odkrytou brankou nenašla.
36:53
Oba týmy nyní hrozí střídavě z rychlých protiútoků. Hru přerušuje až provinění Panthers.
35:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #64 Ondřej Kus (4:3).
35:05
Hosté využívají důrazu před Topšovo brankou a vyrovnávají. Teplice se snaží znovu ovládnout hru, finální přihrávka však nenachází svého adresáta.
33:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #37 David Förster bez asistence (3:3).
33:05
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #20 Jakub Žiška (3:2).
32:24
K pěkné akci se po krásném zákroku Topše a rychlém výhozu dostala dvojice Koštoval - Fiala. Jejich povedená akce však za záda gólmana neprošla.
30:33
Hra je nyní velmi splašená. Oba týmy se snaží podržet balónek, vždy se však uchýlí k rychlému výpadu. Všechny tyto pokusy jsou na obou stranách zatím bez výsledku.
28:22
28:22
K dorážce se nyní protlačil hostující Mattes, jehož pokus končí v brance domácích.
27:43
Teď to v krupské hale zavánělo gólem! Teplice si dokázaly vytvořit pěkný tlak před brankou soupeře, tomu však chyběla střela na branku.
24:56
Ani jeden z týmů nemá v této třetině výraznější převahu. Většina akcí končí ve středu hřiště nebo postrádá přesné zakončení.
23:50
Druhá třetina zatím nepřinesla výraznější šanci. Ke střele se nyní odhodlal Richard Strejcovský, jeho pokus šel však mimo.
22:20
K dorážce se nyní dostal Ondřej Kus! Skákající míček však nedokázal přesně trefit.
21:16
První přesilovkový pokus Adama Betky končí vysoko nad brankou Panthers. Ti se tak dostávají k míčku a po rychlé rozehrávce přesouvají hru k Teplické brance.
20:47
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
20:26
Závar před brankou hostí přerušil až hvizd rozhodčího.
20:00
20:00
Uplynulá třetina zatím nabídla řadu střeleckých pokusů, z nichž jen 3 propadly za záda brankáře. O něco aktivnější byl domácí tým, který v brance jistí výborně chytající Topš.
20:00
Střely v 1. části: 16:18
20:00
19:11
Dobrý Gebhardtův pokus zastaven brankářem!

18:04
Zahrozit z přesilové hry nyní mohou rovněž domácí. Zatím však bez očekávaného výsledku.
17:44
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání.
17:15
Hosté zrychlili svou hru, čímž brání domácím v rozehrávce.
15:35
Panthers se dostávají k dalšímu přesilovkovému pokusu. Všechny střely však zatím postrádají razanci i přesnost.
14:03
Vyloučen hráč #13 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:03
Dvouminutového trestu se dovolával hostující Jakub Žiška. Ten za faul na něj udělen nebyl, ovšem těsně po rozehrání se přeci jen vylučuje.
13:34
Míček nyní opět drží Panthers. Po faulu navíc získávají možnost rozehrát z dobré pozice.
13:05
Koštoval nyní krásně pronikl obranou Panthers, jeho přihrávka před branku však svého adresáta nenašla.
11:12
Slibná šance na straně Teplic! David Gebhardt však mířil vysoko nad.
09:57
Pozadu však nezůstává ani jeho protějšek v opačné brance. Ten překazil několikátý pokus Teplic přes pravé křídlo.
09:33
Výkon domácího brankáře sklidil již několikátý potlesk publika!
08:43
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #13 David Gebhardt (3:0).
08:43
Krásnou akci na jeden dotek dopravil přesně pod víko Lukáš Fiala!
07:31
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #28 Martin Severa (2:0).
05:29
Domácím se již  poněkolikáté podařilo zastavit křížnou přihrávku přes střed hřiště, čímž se dostali do jasné gólovky. Toto zaváhání Pantherů však nedokázali zužitkovat.
04:40
Hra nyní nabírá na tempu! K vidění byly nyní dve rychlé akce na obou stranách. V té první zasáhl včas brankář Topš, ve druhé zasáhla náhoda.
04:03
Domácí Jan Koštoval nyní střílel do odkryté branky! Jeho střelu však na poslední chvíli tečoval jeden z obránců a míč tak opustil hrací plochu.
03:23
Ve velmi slibné šanci se nyní ocitl Martin Severa. Jeho únik byl však zastaven faulem.
02:43
Topš nyní vytáhl perfektní zákrok! Rychlý protiútok Teplic byl však bezzubý a hosté jsou opět na balónku.
01:52
Hosté se po obdržené brance znovu dostávají k míčku a snaží se hru kontrolovat. Jejich snaha však nevede k účinné střele.
00:49
00:48
A domácí se dostávají do vedení! První střelu Davida Gebhardta brankář vyrazil hlavou. Po rozehrávce se však rychle prosazuje duo Strejcovský-Severa.
00:10
Hosté se po vyhraném buly ujímají míčku a zakládají první gólovou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: David Polcar, Jan Martinek, Martin Mattes, Jakub Žiška, Tomáš Jančík
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Jan Koštoval, David Gebhardt