0:5
2:7
- : -

FbC Jazzmani Žatec - Kralupy Wolves 2:14
52. Tomáš Kučera, 54. Tomáš Kučera - 8. Jakub Manek, 20. Pavel Procházka, 25. Tomáš Carvan, 28. Tomáš Bohata, 28. Jakub Manek, 31. Jan Suk, 31. Jakub Manek, 42. Jan Suk, 44. Jakub Manek, 45. Jan Suk, 46. Tomáš Bohata, 47. Adam Kozel, 54. Jakub Manek, 60. Lukáš Carvan; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 7:3; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: David Švátora 33, Pavel Sarič 16 - David Kozel 16; po třetinách: 0:2, 0:5, 2:7;
Komentář domácích Votava Tomáš (Trenér):
Dnes jsme předvedli odevzdaný výkon. Nemůžeme se vymlouvat na řadu zranění a Koviďáky, protože naopak dostali šanci naše mladé pušky na kterých to bude stát v příštích sezónách. Je hrozně složité udržet koncentraci celého týmu, který v sezóně kromě jednoho vítězství nepoznal nic jiného. Hráči se snažili udržet Jazzmanskou vlajku a to se jim v redukovném množství povedlo. Nyní nás čekají poslední dva zápasy a pak již zasloužený odpočinek, jelikož sezóna je náročná pro všechny členy týmu.
Komentář hostů Sop Tomáš (Asistent trenéra):
Do utkání jsme vstoupili s jasným úkolem odčinit minulý nevydařený víkend. Tempo jsme diktovali po dobu celého utkání, ale nevyvarovali jsme se pár individuálních chyb, z kterých soupeř těžil protiútoky a následné šance. Jsme rádi, že jsme zápas zvládli a vezeme si důležité body.
60:00
Střely ve 3. části: 5:21
60:00
59:50
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #2 Jakub Brož (2:14).
58:47
Vyloučen hráč #21 Jiří Horský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
58:47
Vyloučen hráč #72 Jan Čermák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
53:45
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (2:13).
53:06
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #15 Ondřej Hanuš (2:12).
51:14
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #48 Michael Muselík (1:12).
50:59
Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:02
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za držení.
47:02
Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou.
46:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel bez asistence (0:12).
45:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #22 Tomáš Bohata bez asistence (0:11).
44:18
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #81 Jakub Manek (0:10).
43:49
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #21 Jiří Horský (0:9).
41:32
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #10 Kristián Malík (0:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:24
40:00
33:07
Vystřídání golmanů Kralupy nezaskočilo a stále zásobují brankáře Žatce velkým množstvím střel.
30:34
30:34
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavel Sarič družstva FbC Jazzmani Žatec
30:14
30:08
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra na zemi.
27:52
Kralupy berou zápas pevně do svých rukou a ujímají se pětibrankového vedení.
27:20
27:08
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #22 Tomáš Bohata, asistoval #3 Milan Kocián (0:4).
24:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #8 Tomáš Carvan, asistoval #5 Adam Kozel (0:3).
23:35
Žatec se snažil vrátit zpět do hry pomocí přesilové hry, bohužel neúspěšně.
21:33
Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:25
20:00
19:57
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
19:32
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Pavel Procházka, asistoval #10 Kristián Malík (0:2).
18:04
Hra se přelývá z jedné strany na druhou, s tím že Žatec nemá větší množství střel a Kralupy převážně nahazují z větší dálky.
13:51
Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
09:12
Tým Kralup neolevuje v tlaku ani po vstřelení prvního gólu v utkání.
07:29
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek bez asistence (0:1).
04:02
Hosté nevyužili urputní tlak v přesilové hře  skóre zůstává vyrovnané
01:14
Vyloučen hráč #23 Josef Burda družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Jakub Manek, Adam Kozel, Tomáš Carvan
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Rudolf Neliba, Ondřej Hanuš, Josef Burda, Viktor Milyan, Jan Čermák