0:4
0:3
- : -

KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:9
1. Vendula Maroszová, 4. Šárka Staňková, 21. Karolína Janatková, 26. Sára Seevaldová, 29. Sára Seevaldová, 38. Dominika Buczek, 47. Vendula Maroszová, 52. Jana Trošková, 60. Barbora Husková; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Alena Vokatá 35 - Nikola Příleská 8; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:3;
59:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:9).
55:53
Svobodová v obrovské šanci přestřeluje branku Příleské
53:20
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
53:20
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
51:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #91 Adéla Feiková (0:8).
49:27
Žůrková bohužel za pomoci jičínských trenérů odjíždí do nemocnice (zranění kyčle), držíme palce
48:58
Další vítkovické šance likviduje Vokatá
47:54
Nebezpečná střela Mullerové přes půl hřiště
46:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:7).
46:40
Žůrková stále v ošetřování jičínské fyzioterapeutky Veroniky Říhové, na hřiště se zatím nevrací, bohužel to vypadá na odjezd do nemocnice
44:35
Vyloučen hráč #48 Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
44:34
Nepříjemný kontakt Žůrkové se soupeřkou, Žůrková zůstává v bolestech na palubovce, snad bude v pořádku
37:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #48 Eliška Planková (0:6).
32:39
Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
28:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #7 Vendula Maroszová (0:5).
28:03
Vokatá předvádí další parádní zákroky
26:17
Maroszová předvedla velmi povedenou střelu backhandem, Vokatá vyráží
25:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #12 Karolína Janatková (0:4).
23:05
Žůrková po nepříjemném střetu na zemi, hned se ale zvedá a pokračuje ve hře
21:09
V první minutě 2. třetiny tři velké šance Vítkovic
20:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:12
20:00
16:58
Růžičková teď výborně vybojovala balon v rohu a rozjíždí jičínskou akci směrem k soupeřově brance
15:40
Buczek po přečíslení Vítkovic trefuje tyčku
14:53
Zraněná Hašková, rozhodčí volá zdravotníka, i když už je Monika ošetřována
13:53
Už vidíme i třetí jičínskou formaci, po pěkné kombinaci Růžičková ohrožuje Příleskou
04:57
Domácí Jičín zatím hraje na dvě lajny, velkou oporu Šárku Egrtovou zatím vidíme pouze na střídačce
03:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (0:2).
03:50
Velký závar před brankou Jičína končí vstřeleným gólem hostí
02:11
Svobodová v pěkné šanci, k zakončení se ale nedostala, rozhodčí píská nedovolený zákrok
01:40
Obrovská šance Jičína, kterou připravila Preisslerová, obránkyně Vítkovic ale vyráží
01:00
Maroszová při první střele Vítkovic nekompromisní, trefuje přímo pod víko
00:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #5 Jana Horečková (0:1).
00:18
A hned Jičín ve velké šanci, Žůrková jen těsně přestřeluje
00:05
Úvodní buly ve prospěch hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Barbora Husková, Sára Seevaldová, Denisa Ferenčíková, Karolína Janatková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Martina Kleinová, Leona Müllerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u 21. kola Extraligy žen. V tomto zápase se utká domácí tým FBK Jičín a hosté z Vítkovic
00:00
Právě probíhá ceremoniál pro domácí kapitánku Gabrielu Žůrkovou - jako teprve druhá hráčka v historii českého florbalu vstřelila 300 gólu v základní části Extraligy žen. Bilance před dnešním duelem - 279 zápasů, 307 gólů, 173 asistencí, tzn. 480 kanadských bodů. Gratulujeme!