2:4
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Banes Florbal Soběslav 7:4
7. Michaela Hrubá, 16. Markéta Šťástková, 17. Pavla Lišková, 29. Markéta Šťástková, 31. Viola Kratochvílová, 49. Karolína Chvátalová, 56. Klára Jasanová - 24. Adéla Kubátová, 25. Terezie Jireková, 33. Terezie Jireková, 38. Táňa Pospíšilová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 18 - Pavlína Kozáková 33; po třetinách: 3:0, 2:4, 2:0;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Z naší strany dobrý vstup do utkání. Následně došlo nejspíše k uspokojení, chybí nám více ctižádosti. Nakonec jsme však zápas dokázali relativně kontrolovaně dovést k vítězství. Přejeme brzké uzdravení hráčce soupeře.14.
Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér):
Prospaná první třetina nás nejspíše stála zápas. Od druhé třetiny zlepšený výkon, který bohužel na lepší výsledek nestačil. Zdraví naše zraněné a nemocné. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:59
Je tu závěr, Spartagirls si nakonec 3 body pohlídaly a zaslouženě vítězí. Zraněné hráčce hostí přejeme brzké uzdravení.
58:37
Přesilovka domácím nevyšla...
56:20
A opět tu máme přesilovku Sparty...
56:16
Vyloučen hráč #9 Lucie Vacková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
55:26
Domácí teď sehrály přesilovku vzorově a Jasanová po přihrávce Liškové dává sedmý gól Sparty.
55:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (7:4).
53:49
Vyloučen hráč #11 Markéta Svobodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
53:49
Tvrdý zákrok hostující Svobodové si vysloužil 2 minuty.
53:05
Dobrý pokus domácí Zemanové, ale jen do "betonů" gólmanky.
52:20
Čistá šance hostí, Pokorná opět pozorná.
50:54
Domácí Novotná trefuje z dálky tyčku..jen to zazvonilo.
48:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Karolína Chvátalová, asistoval #89 Stela Lukovská (6:4).
48:22
Sparťanka Lukovská našla přihrávkou přes celé hřiště před brankou Chvátalovou a ta se nemýlila..6:4 pro Spartu.
45:45
Po chybě domácích, šance hostí.. Pokorná zachraňuje.
44:26
Pěkná akce domácích, střelu Kračunové gólmanka vyráží..
41:18
Je tu tlak Soběslavi.
40:36
Po zákroku zdravotníků nastoupil opět florbal...
37:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #9 Lucie Vacková (5:4).
37:59
Soběslav snižuje na rozdíl jediného gólu, z jednoznačného zápasu tu máme drama..
37:30
Dobrý blok domácí Lukovské maří střeleckou příležitost Soběslavi.
36:37
Bohužel, máme tu zranění na straně hostí, vypadá to na kotník...
35:38
Sparťanka Novotná to zkusila z opakovaně dálky, golmanka hostí pozorná.
33:37
Domácí gólmanka Pokorná teď zachraňuje v ožehavé situaci před brankou.
32:10
Hosté přesilovku využít umí a snižují na 3:5
32:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (5:3).
31:38
Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
30:41
Střelu Sparťanky Kratochvílové gólmanka vyrazila za sebe...4:2
30:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #74 Adéla Grundová (5:2).
28:50
Spartagirls zkoušely propasírovat míček přes brankovou čáru hostí a florbalka Šťástkové byla poslední..
28:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #23 Pavla Lišková (4:2).
28:20
Spartě se nepodařilo vytvořit střeleckou pozici a tak přesilovka zůstala opět nevyužita..
26:52
Jasanová to zkusila z otočky, míček šel nad bránu hostí..
26:02
Sparta má další přesilovku.
26:01
Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
24:25
Domácí zaspaly při rozehrání volného úderu hostí a je to 2:3.
24:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #22 Adéla Kubátová (3:2).
23:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (3:1).
23:23
Další pokus hostí už vyšel, růžek trefuje Kubátová.
22:48
Hosté v šanci, následuje jejich volný úder, míček jde mimo bránu.
19:59
Do šaten jdou Spartagirls s tříbrankovým náskokem, je třeba říct, že zaslouženě.
16:54
Domádí Lišková obešla i gólmanku Soběslavi a Sparta zvyšuje vedení.
16:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #36 Markéta Šťástková (3:0).
15:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #13 Klára Jasanová (2:0).
15:51
Jasanová našla na středu Šťástkovou a Sparta vede 2:0.
15:19
Po delší době se hrálo na polovině Sparty..
13:04
Po střele Grundové míček "olíznul" horní tyčku branky Soběslavi.
12:15
Sparta tlačí, ale v početní převaze míček do sítě hostí nedostala..
10:45
Sparta hraje další přesilovku a Grundová v šanci trefuje gólmanku do masky..pěkně sehraná akce..
10:09
Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
09:07
Další nevyužitá přesilovka Sparty...
08:44
Lišková zkusila prostřelit gólmanku hostí, ale neprošlo to...
06:49
Vyloučen hráč #36 Eliška Hovorková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:05
Hostující hráčky se teď nechaly vlákat "do pasti" při rozehrávce volného úderu a pykají za to vyloučením.
06:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #25 Dominika Kračunová (1:0).
06:01
Domácí Kračunová našla zpoza branky krásně Hrubou a Sparta vede 1:0.
04:57
Přesilovka domácích zůstala nevyužita.
03:23
Máme tu první přesilovku v podání Spartagirls.
02:54
Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
02:35
První střelu zápasu vysílá domácí Chvátalová.
01:35
Spartagirls jsou zatím aktivnější...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Eliška Hovorková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Stela Lukovská, Markéta Šťástková, Klára Jasanová, Adéla Grundová, Pavla Lišková
00:00
Dobré odpoledne z barrandovské X3M arény, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 22. kola 1.ligy žen, ve kterém domácí Spartagirls (ACEMA Sparta Praha UNYP) hostí tým Banes Florbal Soběslav. Oba týmy dnes chtějí protrhnout sérii tří porážek v řadě a posílit svoji pozici před playoff, Sparta zatím drží 6. místo, hosté z jihu Čech jsou na 12. místě. Těšíme se na napínavý zápas...