0:1
1:2
- : -

Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice 1:14
60. Michaela Bauerová - 2. Barbora Lovíšková, 3. Lucie Kubová, 6. Radka Korbelářová, 11. Barbora Lovíšková, 12. Anežka Herešová, 13. Anežka Herešová, 13. Lucie Vernerová, 15. Barbora Panešová, 17. Adéla Bořilová, 19. Sofie Gocová, 20. Barbora Břešťálová, 26. Simona Korbelářová, 41. Lucie Kubová, 51. Simona Korbelářová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Klára Šimonová 31 - Monika Šolleová 18; po třetinách: 0:11, 0:1, 1:2;
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Utkání jsme rozhodli výborným vstupem do první třetiny, po které už nebylo o našem vítězství pochyb. Bohužel druhou a třetí část už tak pozitivně hodnotit nemohu, ale celkově jsme zápas kontrolovali. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích :
Blahopřeji hostujícímu týmu k vítězství a poděkování našemu mužstvu za bojovný výkon ve druhé a třetí třetině.
59:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #25 Adéla Macháčková (1:14).
54:06
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (0:14).
47:39
Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
45:31
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #19 Lucie Kubová.
42:05
Vyloučen hráč #7 Simona Korbelářová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Lucie Kubová, asistoval #9 Marie Wijasová (0:13).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
25:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:12).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:19
20:00
19:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #17 Bára Matějková (0:11).
18:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #8 Lucie Vernerová (0:10).
16:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:9).
14:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:8).
12:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (0:7).
12:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #9 Marie Wijasová (0:6).
11:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (0:5).
10:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #39 Lucie Bicková (0:4).
05:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #27 Barbora Břešťálová (0:3).
02:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Lucie Kubová, asistoval #20 Anežka Herešová (0:2).
01:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Anežka Herešová, Adéla Bořilová, Lucie Kubová, Karolína Bláhová, Marie Wijasová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Klára Hukalová, Michaela Bauerová, Kateřina Skřivánková, Adéla Macháčková, Aneta Hlušičková