3:2
0:3
- : -

K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
28. Lucie Oujezdská, 37. Michaela Sabolová, 38. Zuzana Žampachová - 32. Barbora Poláchová, 35. Nela Martiníková, 49. Tereza Matýsková, 57. Laura Prusková, 57. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Ema Čechová 22 - Magdaléna Ondruchová 11; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:3;
Komentář domácích Drápalová Jitka (Trenér):
Zpdpovědně odbráněný zápas, čím se nám dařilo držet krok se soupeřkami. Na konci už soupeřky dokázaly využít své šance a zápas překlopily na svoji stranu. My jsme dokázaly vstřelit pěkné góly, ale na vítězství to nakonec nestačilo. Přesto myslím, že jsme to soupeřkám nedaly zadarmo a můžeme být se zápasem spokojeni. Děkujeme soupeřkám za zápas.
Komentář hostů Šebesta Jan (Trenér):
Ubojovaný zápas z hlediska koncovky. Ve třetí třetině jsme branku prolomili a rozhodli zápas. Soupeř dobře bránil a hrozil z protiútoku, kde jsme byli velice nedůslední a z toho pramenili chyby. Holky to zvládli a vezeme domů tři body. Zítra nas čeká důležitá zkouška. Děuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:15
60:00
59:12
Poslední minuta utkání probíhá a hra se přelévá agresivně tam a zpět po herní ploše.
57:12
Hra domácích se pomalu ale jistě sype jako domeček z karet.
56:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (3:5).
56:21
Domácí si berou oddechový čas. Uvidíme s jakými změnami ve své hře přijdou.
56:20
Timeout K1 Florbal Židenice
56:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Laura Prusková, asistoval #31 Vendula Podsedníková (3:4).
54:09
Jelikož v tomto zápase neplní přesilová hra svoji podstatu z názvu, nazýváme ji odteď početní výhodou.
52:25
Další přesilová hra pro Židenice. Uvidíme, zda-li ji tentokrát zvládnou efektivně zužitkovat.
52:22
Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:02
Spojnice zvoní po střele Vítkovic! Toto hrozilo opětovným překlopením skóre ve prospěch hostí.
48:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (3:3).
46:47
Klvačová se v samostatném úniku nedostala do zakončení.
45:23
Vítkovicím se daří kombinovat na polovině domácích. Čechová ovšem prozatím chytá arcidobře.
44:03
Přesilová hra Vítkovic právě začala po faulu Puldové. Domácí postavili svůj obranný bok velmi blízko hranici velkého brankoviště.
43:57
Vyloučen hráč #16 Radka Puldová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
43:26
Hra přitvrzuje.
40:57
Třetí třetina je již v plném tempu a oba týmy do ní vlétly v plném nasazení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny právě začala a hostující hráčky se pokusí o vstřelení branky do šatny domácích.
37:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #2 Anna Klvačová (3:2).
37:38
Dvojice Žampachová - Klvačová otáčí průběh zápasu ve prospěch domácích.
36:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #18 Michaela Sabolová, asistoval #39 Nikola Krupičková (2:2).
34:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (1:2).
34:57
Martiníková se prosazuje po excelentní střele z výběhu od mantinelu.
32:56
Klvačová nepřesně střílí po nahrávce Žampachové. Židenice by ovšem potřebovaly podobné šance proměňovat.
31:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Barbora Poláchová, asistoval #33 Adéla Částečková (1:1).
31:34
Hostující hráčka vyrovnává stav utkání svojí střelou z osy hřiště.
29:20
Hra plyne ve vysokém tempu, není to ovšem zásluhou snažení hráček na hřišti, ovšem spíše pasivitou rozhodčích, kteří nechávají hru plynout bez jejího častého přerušování.
27:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Lucie Oujezdská, asistoval #18 Michaela Sabolová (1:0).
27:24
Oujee Oujezdská posílá domácí družstvo do vedení!
27:12
Zajímavá střela Perutkové po křižné přihrávce.
26:05
Hra se přiostřiuje, ovšem stále nedosahuje stupně ostrosti jako večeře Patrika Hájka, našeho časoměřiče.
23:51
Hostující při své klidné rozehrávce hledají mezery v židenické obraně.
21:32
Tyč zasažena po střele z vytočení, z hole hostující útočnice.
20:01
Druhá třetina nám začala. Na míčku opět hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:3
20:00
19:34
Třetina se chýlí ke konci a skóre se od počátečního hvizdu nezměnilo.
15:22
Čechová předvedla skvělý zákrok, po kterém třímá míček ve svých dlaních. Její ruce dnes působí jako potřené vteřinovým lepidlem.
13:13
Herní projev obou družstev je prozatím vcelku vyrovnaný. Ani jeden z týmů si nevytvořil na hřišti příliš mnoho zajímavých šancí.
10:15
Žampachová vystřelila po nahrávce Perutkové z vrcholu velkého brankoviště. Židenice teď tlačí svého soupeře rychlými protiútoky.
09:54
Klvačová po fascinujícím zpracování míčku vystřelila na bránu, golmanka hostů ovšem situaci zahránila.
09:14
Židenice svoji přesilovou hru nevyužily a na míčku jsou opět hosté.
08:25
Židenické hráčky si ve své početní výhodě pouze posílají míček okolo hřiště. Nekvalitní první dotyk s míčkem ovšem nevede k vytvoření kvalitní šance.
07:14
Vyloučen hráč #81 Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:05
Ani jeden tým prozatím nepředvádí na hřišti příliš uvědomělá rozhodnutí.
02:33
První střela domácích Klvačové příliš nesedla, ale i tak se k míčku opět dostat dovedla.
02:01
Chyby v rozehrávce domácích vedou k četným soubojům u mantinelu.
00:34
První zákrok domácí golmanky. Míček chytla po střele od mantinelu do své levé ruky a nyní poprvé v tomto utkání přenáší hru na čepele domácích.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno. Úvodní buly pro hosty, kteří rozvíjí svoje první útočné snahy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Magdaléna Ondruchová; hráči v poli: Tereza Matýsková, Nela Martiníková, Adéla Mozdřenová, Blanka Gajdošová, Nela Kubalčíková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Radka Puldová, Kateřina Perutková, Zuzana Žampachová, Kateřina Jančová, Anna Klvačová