6:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE Start98 Kunratice 11:5
5. Tomáš Jelínek, 7. František Kužel, 9. Lukáš Vachutka, 20. Lukáš Vachutka, 25. Antonín Mikulík, 42. František Kužel, 44. Jakub Jurkulák, 49. Jindřich Bernard, 50. Martin Ambrož, 53. František Kužel, 56. Tomáš Jelínek - 2. Matyáš Kronovetr, 8. Matyáš Kronovetr, 22. Matyáš Kronovetr, 22. Daniel Senko, 26. David Kolář; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojtěch Koutný 13 - Tadeáš Hendlinger 10; po třetinách: 4:2, 1:3, 6:0;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Po druhé třetině mi bylo trochu špatně, ale naštěstí po rozpravě v kabině kluci ve třetí třetině ukázali, že jsou o třídu lepší. Škoda jen, že jsme nezahráli klidnější zápas hned od startu. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér):
Dvě vyrovnané třetiny, poté opět nedostoupený střed a nedůraz, 7:5 a snaha utkání zvrátit způsobila výsledek, ze kterého musíme vypadat jako tým, který v této lize nemá co dělat. To si ale nemyslím. Pokud budeme hrát tři třetiny, můžeme od 4. místa porazit kohokoliv. Věřím, že se dokážeme připravit na náchodský double a o šestku se ještě porvat. Díky soupeři, rozhodčím a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:23
Šimonova střela přeletěla domácí branku.
55:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #41 Antonín Mikulík (11:5).
54:36
Štrbákova střela neprošla na Hendlingera, odražený míček se pokusil dorazit Kužel, ale netrefil branku.
53:03
Vybíral přestřelil branku hostů.
52:40
Po rychlém ošetření Hendlingera hra opět pokračuje.
52:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #82 Jakub Jurkulák (10:5).
52:03
Vachutka seobtočil kolem tyčky, Hendlinger se nestihl rychle přesunout k tyči a míček tak skončil v bráně. Vachutka kompletuje hattrick.
51:10
Langr netrefil bránu.
50:45
Koutný vyrazil nebezpečnou střelu.
50:35
Mužík střílel z první mimo domácí branku.
49:58
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
49:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #31 František Kužel (9:5).
49:19
Vachutkova střela neprošla na branku.
48:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #41 Antonín Mikulík (8:5).
48:03
Bernard prostřelil Hendlingera a zvyšuje náskok domácích na tři branky.
46:50
Domácí kombinují navlastní polovině.
45:13
Pecha zablokoval Senkovu střelu.
44:41
Hendlinger hrudníkem vyrazil Kuželovu střelu.
44:15
Hostům se nedaří vyzrát na osobní obranu domácích.
43:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #41 Antonín Mikulík (7:5).
43:20
Jurkulák zvyšuje na rozdíl dvou branek.
42:26
Kužel pálil do bloku a následně střílel vysoko nad.
41:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #32 Jan Kopecký (6:5).
41:38
Kužel dorazil skákající míček za Hendlingerova záda.
37:18
Koutný dobrým zákrokem rukou vychytal Váchu.
36:07
Jelínek střílel do bloku.
35:05
Koutný maskou vyrazil Weigneru tvrdou střelu.
34:16
Hendlinger nohou vyrazil táhlou střelu z půlky.
33:35
Mádr střílel z první, ale netrefil se mezi tři tyče.
32:32
Vyloučen hráč #83 Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
31:40
Domácí obrana nepustila Kronovetra do zakončení.
30:20
Kronovetr prošel přes dva hráče, dostal se ke střele ze středu, ale trefil pouze dobře postaveného Mikulíka.
29:40
Hendlinger vyrazil Vachutkovu táhlou střelu z půlky.
29:25
Koutný vyrazil přízemní střelu.
28:15
Přečíslení domácích zakončil Vachutka, jenže Hendlinger byl připraven a hrudí jeho střelu vyrazil.
27:54
Pecha se na středu dostal k míčku a přestřelil branku hostů.
26:15
Kýr tělem zablokoval Kopeckého střelu od mantinelu.
25:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #14 David Kolář bez asistence (5:5).
25:03
Kolář pohotově našel odpověď na domácí gól a opět vyrovnal stav utkání.
24:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #50 Václav Vybíral (5:4).
24:23
Mikulík natáhl z půlky a jeho přízemní střela skončila až v síti.
23:42
Vachutka se zkoušel prokličkovat skrz tři hráče od mantinelu, ale nepodařilo se mu to a třetí hráč ho zbavil míčku.
23:15
Hendlinger dobrým zákrokem vychytal akci 2 na 1.
21:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #70 David Weigner (4:4).
21:59
Senko se ze standardky dostal do výběhu a  trefil se přesně k tyči.
21:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #13 Jakub Kýr (4:3).
21:36
Kronovetr se trefil přesně do šibenice a kompletuje tak hattrick.
21:22
Bernard se tělem vložil do Kronovetrovi střely.
20:55
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #87 Tomáš Jelínek (4:2).
19:32
Akci 2 na 0 s přehledem zakončil Vachutka do prázdné branky.
19:14
Mikulíkovu sraženou střelu z půlky chytil Hendlinger.
18:41
Hosté drží míček na vlastní polovině, prostřídávají a snaží se postupným útokem dostat na polovinu soupeře.
17:56
Mádr už šel sám na Hendlingera, ale obránce hostů mu na poslední chvíli čistě sáhl do míčku. Protiútok hostů zastavil drobným faulem Štrbák.
17:04
Kuželův nához před branku v klidu sebral Hendlinger.
16:21
Mikulík si dobře počkal u mantinelu, neuspěchal situaci a vrátil míček raději dolů na druhého obránce.
15:48
Bezpalec střílel od mantinelu mimo domácí branku.
13:46
Domácí kombinují na vlastní polovině.
12:38
Štrbák nepustil Šimona do střely.
11:47
Jurkulák si poradil s napadající dvojicí.
10:36
Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:43
Senkova střela skončila v rohu.
08:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #82 Jakub Jurkulák (3:2).
08:53
Jurkulák našel před brankou volného Vachutku, který se trefil do odkryté části branky.
07:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr bez asistence (2:2).
07:23
Kronovetr se dostal na středu k míčku, neomylně zakončil nad Koutného nohu a srovnal stav utkání.
06:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #12 Jindřich Bernard (2:1).
06:43
Hezkou kombinaci domácích zakončil ze středu Kužel přesně nad nohu golmana hostů.
05:22
Senko to zkusil bekhendem na domácí branku, ale střela skončila pouze za bránou.
04:35
Jelínek se trefil přesně do branky a nedal Hendlingerovi šanci.
04:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (1:1).
03:13
Domácí se nepřesnou přihrávkou vyhnali z útočné poloviny zpět k vlastní brance.
01:42
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #22 Petr Šimon (0:1).
01:42
Hosté se dostali do dobré pozice z rohu a Kronovetr propálil Koutného a otevřel tak stav utkání.
00:44
Na palubovku se dostaly druhé formace obou týmů. Kuželse prodral podél mantinelu a snažil se přihrát před branku, jenže se mu to nepovedlo přes bránícího hráče.
00:08
Domácí vyhrálí úvodní buly zápasu a postupnou rozehrávkou se snaží dostat na dosah branky soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Antonín Mužík, Filip Bezpalec, Daniel Senko, David Kolář, Matyáš Kronovetr
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Vojtěch Koutný; hráči v poli: Václav Vybíral, Antonín Mikulík, Tomáš Jelínek, Jakub Jurkulák, Lukáš Vachutka