1:0
2:3
- : -

SOKOLI Pardubice - Kanonýři Kladno 3:5
40. Jan Nezval, 52. Ondřej Machatý, 58. Dominik Schlappl - 11. Jakub Svoboda, 20. Hugo Hübner, 53. Matěj Mach, 57. Jakub Šolle, 59. Hugo Hübner; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Matěj Denemark 6 - Jakub Janoušek 15; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:3;
Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér):
Dnešní zápas byla jedna obrovská nuda, bez tempa, každé střídání trvalo skoro minutu, na rozehru se čekalo stejně dlouho, což bylo od hostů cílené a taktika jim vyšla, protože my jsme se s tím nedokázali popasovat. Když už jsme se dostali k vyrovnání, nezvládli jsme závěr a nehali se zbytečně vyprovokovat, ať už zákroky nebo jinými aspekty, čehož se musíme prostě vyvarovat, pokud chceme pomýšlet na lepší výsledky. Soupeř byl dnes víc než produktivní, bohužel.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Zápas v deseti hráčích. Tomu jsme taky přizbůsobili svoji hru a vyplatilo se. Ke skvělé defenzívě jsme dnes konečně byli i produktivní a vezeme si domu 3 body. Kluci si zaslouží obrovskou pochvalu, že dokázali 60 minut plnit to co jsme si před zápasem stanovili a závěr zvládli v hlavách. Děkujeme soupeři a dívákům.
60:00
Střely ve 3. části: 9:4
60:00
59:30
Tohle si hosté pohlídají
59:19
Vyloučen hráč #74 Matyáš Mík družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:02
Minuta do konce
58:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #20 Dominik Prudil (3:5).
57:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Dominik Schlappl, asistoval #98 Matouš Sákra (3:4).
57:06
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
56:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #69 Hugo Hübner (2:4).
56:30
Domácí ušetřili cenné vteřinky
55:33
Nezval utekl v oslabení ale balonek nezpracoval
55:11
Vyloučen hráč #28 Tomáš Belej družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
55:00
Hosté mají balonek za bránou domácích a šetří čas
53:00
Brejk hostů a ti mají vedení zpět
52:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #69 Hugo Hübner (2:3).
51:40
Domácí si konečně nahráli přesně a je z toho vyrovnání
51:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #8 Tomáš Macháček (2:2).
42:05
Vyloučen hráč #22 Martin Kršek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
41:17
Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
40:01
Byl jsem opraven, poslední utkání hráli Sokoli ve středu v Liberci. Ale i tak jim to dnes nejde
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:2
40:00
39:59
Domácí měli chvilku na zakončení. Vystřelit ale nedokázali a pochvalu od trenéra nedostanou
39:32
Vyloučen hráč #12 Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
39:17
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #91 Dominik Schlappl (1:2).
35:40
Kladno nikam nespěchá a domácím se do presu také nechce
34:15
Sákra si najel ze strany a střílel mimo bránu
34:13
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #98 Matouš Sákra.
32:50
Domácím se nedaří zakončit
31:03
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
19:59
Na domácích se projevuje herní pauza. Poslední utkání hráli před měsícem a zatím jim chybí herní lehkost. Hosté spíše vyčkávají na brejky, ze kterých jsou nebezpeční.
19:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #76 Lukáš Spurný (0:2).
17:16
Vyloučen hráč #85 Martin Fuňk družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.