2:1
- : -
Zlín Lions

Torpedo Havířov - Zlín Lions 6:2
7. Tomasz Grycz, 24. Jan Warcholek, 26. Vojtěch Mrowiec, 30. Jan Warcholek, 32. Tomasz Grycz, 45. Vojtěch Mrowiec - 20. Ondřej Balner, 38. Ondřej Balner; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Lukáš Slovák ?, Matěj Drábek ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:1;
45:00
44:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (6:2).
37:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #91 Matěj Rebroš (5:2).
37:28
Zlín se narozdíl od soka v jednoznačných šancích nemýlí.
35:43
Skvělá kombinace pěti rychlých nahrávek Zlína končí těsně vedle tyče Kolkopovy svatyně.
34:37
Už druhá minela Havířovských přímo do prázdné.
31:23
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (5:1).
30:00
30:00
29:59
Opět velmi vyrovnaná třetina. Šance pramení z chyb protihráčů, a zatím byl ve finální fázi úspěšnější Havířov. Osss
29:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (4:1).
25:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec bez asistence (3:1).
23:31
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:1).
23:17
Vyloučen hráč #15 Václav Čeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi.
22:39
Břevno zachránilo Zlín od inkasování.
22:30
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Matěj Drábek družstva Zlín Lions
19:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #55 Lukáš Slovák (1:1).
15:00
15:00
14:59
Zápas zatím velmi vyrovnaný. Mnoho šancí na obou stranách. Zdá se, že oba brankáři jsou skvěle připravení na zápas. Zdravíme Hlásnice city.
06:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #57 Tobiáš Zipser (1:0).
02:58
Vyloučen hráč #54 Robin Kenický družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Ondřej Balner, Jaromír Hala, Václav Čeček, David Farník, Matěj Rebroš
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Samuel Řezáč, Tobiáš Zipser, Ondřej Urbančík, Jan Warcholek, Tomasz Grycz