2:1
4:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:2
27. Adam Křepinský, 28. Adam Bureš, 32. Adam Bureš, 35. Jan Holas, 43. Jakub Hart, 45. Matyáš Bohuslav Vidaillac - 24. Antonín Pražák, 38. Marek Cígler; rozhodčí: Filip Trkovský - Lukáš Teska; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:1;
45:00
44:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #76 Jakub Hart (6:2).
43:44
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
42:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart bez asistence (5:2).
40:59
Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
37:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #56 Jan Krejča (4:2).
34:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #20 Jan Holas, asistoval #76 Jakub Hart (4:1).
31:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (3:1).
30:00
30:00
27:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (2:1).
26:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #4 Matěj Fridrich (1:1).
24:51
Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
23:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #20 Antonín Pražák bez asistence (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Jan Hübschman; hráči v poli: Tadeáš Meixner, Vojtěch Bláha, Jakub Šváb, Marek Pleskač, Jan Krejča
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jakub Milichovský, Jan Holas, Adam Křepinský