2:2
0:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
19. Vilém Bednařík, 21. Martin Vavřina - 6. Jan Bura, 9. Jan Bura, 25. Václav Babík, 26. Lukáš Fukala, 33. Lukáš Fukala, 34. Filip Peterek, 34. Jakub Rohel, 40. Václav Babík; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:4;
45:00
39:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #33 Jakub Rohel (2:8).
33:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #66 Václav Babík (2:7).
33:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Filip Peterek, asistoval #69 Filip Novotný (2:6).
32:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #86 David Slončík (2:5).
30:00
30:00
25:06
24:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #11 Jan Drozd (2:3).
20:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #28 Vilém Bednařík (2:2).
18:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #16 Vítek Marušík (1:2).
15:00
15:00
13:12
Vyloučen hráč #6 Adam Richtár družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
08:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:2).
05:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Dolíhal a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Martin Vavřina, Damian Jelínek, Vilém Bednařík, František Blažek, David Sedláček