0:2
0:3
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 0:7
6. Michal Fuchs, 9. Adam Baxa, 17. Adam Baxa, 23. Marek Fuchs, 39. Nikolas Kresl, 39. Kryštof Ircing, 40. Nikolas Kresl; rozhodčí: Pavel Voves - Michal Lipinský; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 15, Jiří Ostrák 10 - Šimon Staněk 21; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:13
45:00
44:02
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Nikolas Kresl, asistoval #66 Jakub Černý (0:7).
38:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #72 Kryštof Ircing bez asistence (0:6).
38:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Nikolas Kresl, asistoval #6 Filip Huml (0:5).
22:54
Vyloučen hráč #77 Adam Löwy družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #18 Matyas Tykal (0:4).
16:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #45 Michal Fuchs (0:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:8
15:00
14:52
Vyloučen hráč #99 Matyáš Růžička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
08:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #77 Adam Löwy (0:2).
07:21
Vyloučen hráč #44 Daniel Hrdlička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
05:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #18 Matyas Tykal (0:1).
00:53
Vyloučen hráč #22 Jan Machačný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Voves a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Michal Dvořák, Jakub Veselý, Vojtěch Šmatlák, Martin Čermák, Hynek Holakovský