4:1
4:0
- : -

Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:1
6. Jakub Hanzelka, 6. Tomáš Macháček, 7. Lukáš Holásek, 7. Adam Doupovec, 18. Ondřej Fritz, 19. Jan Morávek, 20. Ondřej Fritz, 23. Jakub Továrek, 32. Ondřej Fritz, 33. Anna Brucháčková, 33. Benjamin Buraj, 40. Ondřej Fritz - 27. Damian Jelínek; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Vopálka ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 4:0, 4:1, 4:0;
45:00
39:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz, asistoval #91 Jakub Továrek (12:1).
34:18
Vyloučen hráč #13 Martin Ján Osuský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Benjamin Buraj, asistoval #79 Lukáš Holásek (11:1).
32:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #33 Jan Dufek (10:1).
31:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz, asistoval #79 Lukáš Holásek (9:1).
30:00
30:00
26:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #39 Daniel Málek (8:1).
22:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #47 Adam Doupovec (8:0).
19:50
18:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #36 Anna Brucháčková (6:0).
17:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz bez asistence (5:0).
15:00
15:00
14:36
Vyloučen hráč #39 Daniel Málek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra bez hokejky.
06:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #24 Jakub Hanzelka (4:0).
06:12
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
06:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #5 Benjamin Buraj (3:0).
05:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #76 Tomáš Macháček, asistoval #69 Jan Morávek (2:0).
05:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka, asistoval #91 Jakub Továrek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, Martin Vavřina, Damian Jelínek, Vilém Bednařík
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Antonín Vopálka; hráči v poli: Jan Dufek, Jakub Hanzelka, Jakub Továrek, Adam Doupovec, Ondřej Fritz