1:4
2:3
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC ROKYCANY 4:7
10. Vít Hovorka, 22. Filip Šimek, 51. Jakub Tejnor, 57. Filip Šimek - 25. David Kozelka, 28. David Kozelka, 31. Jakub Nový, 33. Ondřej Váně, 54. Tomáš Holeček, 57. Ondřej Váně, 59. Martin Fiala; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 21 - Lukáš Nesét 25; po třetinách: 1:0, 1:4, 2:3;
Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér):
Dobrá první třetina. Ve druhé třetině za stavu 2:0 jsme přestali hrát a soupeře nechali vyrovnat a dostat se do zápasu. Od té doby velmi špatný výkon. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
Těžké a fyzicky náročné utkání plné osobních soubojů.
V první třetině jsme se hledali a chyběla nám přesnost v zakončení.
Dnes nám skvěle vycházelo bránění oslabení, ve kterém jsme paradoxně převrátili zápas na naši stranu.
V rozhodujících chvílích nás podržel skvěle chytající Lukáš Nesét, jednoznačný hráč utkání.
Zdravíme své fanoušky do Rokycan a děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
58:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala bez asistence (4:7).
56:59
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (4:6).
56:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #19 Ondřej Stloukal (4:5).
53:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #51 Tomáš Holeček, asistoval #4 Lukáš Bendek (3:5).
52:32
Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
50:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #19 Ondřej Stloukal (3:4).
48:30
Domácí se dostávají do tlaku, ale chybí jim kvalita v zakončení.
44:31
Vyloučen hráč #69 Michal Ernest družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za držení.
43:19
Brankář hostů čaruje a domácí začínají být frustrovaní.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
39:56
Stloukal orazítkoval pouze tyč branky soupeře. Stav zůstává stejný.
38:50
Hosté jsou v této části hry lepším týmem.
32:05
32:01
Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
30:38
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání.
30:02
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #12 Jakub Nový, asistoval #22 Jakub Košař (2:3).
27:47
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka z trestného střílení (2:2).
27:25
Vyloučen hráč #23 Jan Šůs družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
25:40
Do druhé třetiny vstoupili hosté aktivněji, což jim vyneslo vstřelený gol.
24:25
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #25 Martin Fiala (2:1).
21:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #7 David Camrda (2:0).
10:30
Brankář domácích Rytíř vytáhl skvělý zákrok. Stav zůstává 1:0.
09:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #9 Jan Šimic (1:0).
07:28
v úvodních minutách hry mají domácí mírnou převahu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Jakub Nový, Jakub Košař, Ondřej Váně, Martin Fiala, David Kozelka
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Kryštof Ille, Tomáš Brožek, Filip Šimek, David Camrda, Jiří Šustr